AVATRADE

Minimalny depozyt: 100$
Dźwignia: 1:100
Spready: 1.8 pipsa zmiennie (na EUR/USD)
Regulacja: CBI
Konto demo: Tak
Język polski: Tak

AvaTrade to broker zarejestrowany w Irlandii od 2006 roku. Jego właścicielem jest firma Ava Capital Markets Ltd., pozostająca pod nadzworem Centralnego Banku Irlandii (Central Bank of Ireland, numer licencji – C53877). Spółka ma siedzibę administracyjną w Dublinie, posiada także biura regionalne oraz ośrodki sprzedażowe ulokowane w Mediolanie, Paryżu, Sydney i Tokio.

Platformy transakcyjne, z których może skorzystać klient to: AvaTrader  (prosty handel dostosowany do preferencji) oraz MetaTrader4 (najbardziej popularna platforma na rynku Forex, dostępna zarówno na komputery stacjonarne jak i urządzenia mobilne Android, iOS, Windows Mobile).

Strona AvaTrade została przetłmaczona na 17 języków, w tym również język polski. Do dyspozycji klientów jest doświadczona obsługa, która porozumiewa się z nimi w wielu językach za pomocą czatu na żywo oraz e-maila. Na stronie można znaleźć wiele materiałów szkoleniowych, kalendarz ekonomiczny, aktualny wykaz walut oraz profesjonalne wykresy. Broker udostępnia konto demo przeznaczone do testów oraz konto rzeczywiste, które można otworzyć już od 100$.

AvaTrade to ok 20. różnych instrumentów, którymi trader może handlować. Broker chwali się na stronie, że był także jednym z pierwszych, który wprowadził możliwość handlowania kontraktami CFD na towary, akcje i indeksy. Platforma przewiduje premie dla nowych klientów: za założenie konta można uzyskać bonus w wysokości 10 000 €. AvaTrade umożliwia wypłaty środków za pomocą Paypala, Skrilla, Webmoney i Netellera.

UWAGA! Sprawdz nasz ranking brokerów!

Szukasz opinii o najlepszym brokerze? Przygotowaliśmy własny ranking brokwerów.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić który broker jest najlepszy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *