HIGH SKY

Opis, recenzja, komentarze oraz opinie na temat brokera HIGH SKY

Minimalny depozyt: 0 PLN (niewymagany)
Dźwignia: 1:100
Spready: Od 0.1 pips
Regulacja: CBN, KNF
Konto demo: Tak
Język polski: Tak

Broker High Sky to broker działający z ramienia HighSky Brokers a.s. z siedzibą w Czechach (Praga). Spółka podlega regulacji Czeskiego Banku Narodowego oraz KNF. HighSky Brokers a.s posiada swój oddział w Polsce (Warszawa). Wszystkie zdeponowane przez klientów fundusze są zabezpieczone przez Czeski Fundusz Gwarancyjny. Traderzy zarejestrowani na HighSky mogą korzystać z funkcjonalości platformy MT4 oraz MT5 przetłumaczonych na język polski.

Broker oferuje klientom 3 rodzaje kont:

– Standard (depozyt od 2 000 PLN) z bonusem 10% i opiekunem rachunku.
– Premium (depozyt od 30 000 PLN) z oprocentowaniem rocznym środków na 4%, prywatnym maklerem i pakietem indywidualnych szkoleń.
– Micro (depozyt od 0 PLN) ze zmiennym spreadem, bez rekwotowań, i funkcją stop out 30%.

Brak wymogów co do minimalnej kwoty depozytu na rachunku Micro jest kwestią zdecydowanie godną uwagi. Użytkownik może wpłacić na konto wybraną przez siebie kwotę, którą uzna za wystarczającą do zawarcia transakcji.Konta prowadzić można w walucie PLN, EUR oraz USD.

Platforma umożliwia również handel na wielu kursach walutowych równocześnie. Dla nowych użytkowników ciekawą opcją jest możliwość założenia konta demonstracyjnego. Pozwala ono zarządzać wirtualnymi środkami i trenować swoje umiejętności w sytuacjach odzwierciedlających realne inwestycje.

Broker High Sky jest ceniony przez traderów szczególnie za: polskę obsługę klienta, dostęp do kursów i materiałów szkoleniowych, możliwość negocjacji wysokości spreadów oraz opcję wypłacania depozytów w PLN poprzez rachunek polskiego banku (mbank S.A).

UWAGA! Sprawdz nasz ranking brokerów!

Szukasz opinii o najlepszym brokerze? Przygotowaliśmy własny ranking brokwerów.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić który broker jest najlepszy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *