IQ Options

Opis, recenzja, komentarze oraz opinie na temat brokera IQ Options

IQ Option istnieje na rynku od 2013 roku i jest własnością firmy IQ Option Europe Ltd. Spółka posiada regulacje Cypryjskiej Komisji ds. Papierów Wartościowych i Wymiany (CySeC) o numerze licencji 247/14. W 2015 roku broker trafił na listę brokerów regulowanych przez CONSOB (Włoska Komisja Bezpieczeństwa i Wymiany). W 2016 roku działalność IQoption została także uznana przez 5 innych, liczących się agencji. Prezentowany broker IQ Options To kolejny z brokerów który działa na Polskim rynku. Jego zaletą jest możliwość inwestycji od 1$ oraz minimalna wpłata 10$. Niestety platforma jest w języku angielskim. Przedstawiamy krótą instrukcję jak zacząć inwestować w opcje binarne z brokerem IQ OPTIONS.Poznaj też opinie na temat Iqoptions.

UWAGA! Aby zacząc inwestować w IQ otpion należy założyć konto. Konto założyć tutaj

Po założeniu konta masz opcje wyboru konta Demo, albo konta realnego! 

Zakładając konto demo, masz możliwość nauczenia się inwestowania w opcje binarne.

 

Po wypełnieniu danych takich jak

First name: imię

Last name: nazwisko

mail: email

Password: hasło

możesz przejść do prezentowanej strony która poinforumuje cie o poprawnej rejestracji " YOU Have successfully registered":

 

1

 

Do wyboru masz 2 opcje albo korzystarz z wersji demonstarycjnej i otrzymujes 1 000$ na inwestycje i nauke albo zakładasz konto realne gdzie po wpłaceniu pieniędzy możesz odrazu rozpocząć inwestycje w IQ options. 

Wybierajać pomarańczowy przycisk zakłądasz konto demo. Klikając zielony odrazu rozpoczynasz możliwość inwestowania realnymi pieniędzmi. 

Wybierająć wersje demo orzymujesz taki obraz:

 

2

 

Po prawej stronie na górze widoczna jest aktualna kwota jaką posiadasz na IQ options. Po prawej stronie widoczny również jest system do inwestowania. Klikająć CALL – czyli w góę lub PUT w dół obstawiasz czy dane aktywo pójdzie w górę (CALL) lub w dół (PUT). Ustawiajść dopowiedni czas oraz stawę dostajesz informację ile zarobisz jeśli poprawnie obstawisz czy dane aktywo wzrośnie czy spadnie. 

 

3

 

Dla przykładu prezentuje inwestycje za 10$ że BITCON pójdzie w górę. Prezentowany obraz pokazuje żę z konta znikło 10$, jeśli poprawie obstawie wygram 4$, jeśli, źle przegram 10$. Z lewej strony widać otwarte inwesycje dokładnie okno "Open postions". Okna można dodawać lub usuwać korzystajać z lewego menu z boku. Dostępne są opcje "Trading history" czyli historia inwestycji. "Leader board" czyli osoba która najwięcej zyskaław ostatnim czasie, "Tournaments" czyli udział w konkursie. "Market news", najnowsze informacje. "Video tutorials" czyli wideo infromacje na temat tego jak inwestować na platformie iq options. W zakładce "specjal offers" są przygotowane promocje dla ciebie przez brokera IQ options. 

Po poprawnej inwestycji pieniądze zostają dodane do konta. A w trading history pojawia się historia twojej transakcji i 

 

4

 

Wiedza języka angielskiego do obsługi panelu IQoptions nie jest potrzeba ponieważ panel jest bardzo prostyi zrozumiały. Jeśli chcesz otworzyć realne konto bo na wersji demo nauczyłeś się inwestować w opcje binarne to pokazuje sposób jak tego dokonać. KLikamy po prawej stronie w zielony button DEPOSIT i pojawi nam się okno i klikamy "FILL UP YOUR ACCOUNT"

 

5 

 

Po założeniu realnego konta otrzymujemy okno gdzie wybieramy sposób płatności i kwotę z bonusem. 

Minimalna wypłata w IQoption to 10$ i może zostać zrealizowana za pośrenictwem karty VISA/Mastercard, skrilla, netellera, przelewu bankowego oraz WebMoney.

6

 

IQoption udostępniana jest użytkownikom na nowoczesnej, autorskiej platformie. IQ options wykonali starannie  stronę i platformę przez co obsługa panelu jest bardzo przyjemna i ława co pokazałęm na obazkach. Zdecydowanym atutem IQoption jest niska kwota minimalnego depozytu – 10$. To cena, którą można uznać za bardzo konkurencyjną w stosunku do platform wymagających 200 lub 250$ wpłaty początkowej. Użytknownicy IQoption mają do wyboru kilka walut, które mogą przypisać do swojego rachunku: USD, GBP, EUR, RUB. Broker udostępnia okrojone opcje inwestycji. Użytkownicy wybierają więc wyłącznie między wariantami PUT/CALL. Szerszy zakres ustawień występuje przy zaznaczaniu czasu wygaśnięcia opcji. Traderzy mają do wyboru wersję: 30 sekund, 60 sekund, 2 minuty, 5 minut, 15 minut, 30 minut, 1 godzinę, 24 godziny oraz 1 tydzień. Iqoptions to dobra, sprawdzona platforma do inwestycji. Opinie oniej w internecie też są pozytywne. Iqoptions to sprawdzony broker, polecamy przeczytać opinie na naszej stronie.

Poniżej prezentujemy opinie o Iq options. 

UWAGA! Sprawdz nasz ranking brokerów!

Szukasz opinii o najlepszym brokerze? Przygotowaliśmy własny ranking brokwerów.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić który broker jest najlepszy !

6 komentarzy

 1. Krysi napisał(a):

  Bardzo przyjemna platforma, dzięki za screeny bo nie znam za bardzo angielskiego a chciałem zacząć inwestować w opcje binarne

 2. ania napisał(a):

  od dawna inwestuje w IQoptions trafiłęm tutaj bo szukam informacji czy ktoś wie czy w IQ ma jakiś telefon na polskę potrzebuje coś się dowiedzieć pilnie

 3. Sebu napisał(a):

  Nie maja problemow z wyplatami? z tego co wiem nie maja telefonu na polske

 4. Killer napisał(a):

  Nie ma problemu z kontaktem i wypłatami. Można pisać po ENG na support bez problemu odpowiadają, niestety nie ma telefonu na polskę ale tak jak mówię można pisać maile po ENG nie ma problemów. Przy wypłacie weryfikują konto więc trzeba podawać realne dane. Niebawem będzie wersja polska panelu, poprostu skupiają się na innych rynkach, ale powoli wchodzą na czechy, polskę, rpa i jeszcze kilka innych krajów. 

 5. marta napisał(a):

  Nie polecam oszukują i manipujuja cenami. Platforma zawsze mi się zawiesza przed ważnymi danymi przy opcjach na forexie( nie czasami tylko zawsze, przypadek? Nie sądzę) 

 6. Jacko napisał(a):

  Nie ma takiej opcji żeby IQ oszukiwał ! Jeśli ich oskarżasz to pokaż dowód! Możesz nagrać wideo dla dowodu! Albo piszesz z konkurencyjnego brokera albo dla zabawy. IQ ma jedną z najlepszych platform, po drugie jako nieliczni mają CYSEC więc nie narażali by się na takie ekcesy! Szukaj przyczyny u siebie na komputerze, może przeglądarka zla ( mi działa idealnie na chromie) może internet mobilny masz kiepski, zmień na coś lepszego! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *