Kamila i Paweł

“Miłość można przeżywać na różne sposoby – wyjeżdżając razem, mieszkając czy nawet zarabiając. Poznajcie naszą historię – ja, Kamila i mój chłopak Paweł jesteśmy parą, która dorabia poprzez opcje binarne i poświęca te pieniądze na spełnianie marzeń. Wy też możecie tego dokonać!

Jak to się zaczęło? Byliśmy singlami, którzy mieli swoje prace, ale szukali w życiu czegoś więcej. Jakimś dziwnym trafem każde z nas zainteresowało się właśnie opcjami binarnymi, chcąc przeżyć coś nowego, może ekscytującego. Do tego oczywiście powodowała to chęć zarobienia dodatkowych pieniędzy właściwie niewielkim nakładem pracy. Fakt, że dużo zależało tutaj od szczęścia, albo doświadczenia, jakie dopiero co mieliśmy zdobywać, jednak warto było spróbować. Jak każdy laik potrzebowaliśmy pomocy, a dla osób takich jak my świadczono nie tylko usługi pomocy w zakresie biura obsługi, ale też pojawiać zaczęły się specjalne grupy dyskusyjne, na forach internetowych. W taki właśnie sposób się poznaliśmy, zaprzyjaźniliśmy, a potem zostaliśmy parą. Opcje binarne bardzo nas zainteresowały, w efekcie czego połączyliśmy siły i inwestowaliśmy oraz obstawialiśmy razem. Oczywiście od samego początku nie było tak prosto, trzeba było zdobyć odpowiednie doświadczenie, informacje, nauczyć się wiele i niestety też stracić, ale dość szybko te straty zaczęły przybierać mniejszą formę i zamieniać się na zyski.

Kochamy podróżować, a więc ustaliliśmy wspólnie, że pieniądze, które uda nam się w ten sposób zarobić, przynajmniej ich część, bowiem nadal trzeba mieć coś na kolejne inwestycje będziemy przeznaczać właśnie na podróże. Na szczęście okazało się, że jest ich całkiem sporo i że jesteśmy w stanie pozwolić sobie na całkiem ciekawe wyjazdy, nawet do Ameryki czy na inne kontynenty, na całkiem spory czas. Przecież stamtąd również mogliśmy inwestować prawda? Udaje nam się zarabiać nawet 5 tysięcy złotych miesięcznie, ale nadal pracujemy w swoich zawodach, bo robimy to co lubimy!

W życiu trzeba mieć szczęście, ale czasami trzeba temu szczęściu trochę pomóc i wyjść mu naprzeciw!”

8 komentarzy

 1. Loona pisze:

  No bardzo fajnie, tylko czy to naprawdę takie kolorowe? Jakoś nie chce mi się wierzyć, czy dzisiaj tak łatwo można zdobyć pieniądze?

 2. Macca pisze:

  No przecież pisała dziewczyna, że nie od razu było tak kolorowo. Nie od razu się wszystko udaje, trzeba doświadczenia i kilku porażek. Choć zdarzają się tacy, co mają szczęście, na przykład mi się od razu udało, a później znowu trochę pod wozem… systemy są jednak wypłacalne i można fajnie dorobić 🙂

 3. Gaja pisze:

  Loona, nigdy nic nie jest tylko kolorowe albo tylko czarne, jest przecież jeszcze cała paleta barw! 🙂 A tak serio no to wiesz, to są systemy wypłacalne, bo bardzo wiele osób z tego korzysta nawet w moim otoczeniu i chyba nie kłamaliby zbiorowo prawda? Tylko dojście do milionów nie jest takie proste, bo wymaga też sporej odwagi i inwestycji. Warto jednak próbować i bawić się tym, a na pewno zaczniesz łapać bakcyla!

 4. D pisze:

  Pewnie, łapcie bakcyla tak jak ja! Mi udało się od razu, co tylko spowodowało, że wkręcałam się bardziej i teraz też sporo zarabiam. Też przeznaczam co się da na wycieczki, bo w końcu raz się żyje co?:) System opłacalny, polecam!

 5. Gość pisze:

  Piękna historia, takie wspólne pracowanie czy chociaż dorabianie to chyba też musi wymagać odpowiednich charakterów co? Bo ja sobie nie wyobrażam z moim mężem tak pracować 😉 A zarabiać dodatkowo każdy by chciał, może spróbuję sama, skoro to opłacalne Waszym zdaniem 😉

 6. lord1234 pisze:

  Witam kilka tygodni temu zarejestrowałem się na opteck następnie wpłaciłem 250 euro na początku straciłem torchę kasy potem znowu zyskałem tak że w pewnym momencie miałem 258 w tej chwili mam 60 euro chciałbym się odegrać i mieć przynajmniej te 300 euro jeśli jest jakaś osoba która mogłaby mi przede wszystkim w cztery oczy wytłumaczyć kiedy mogę inwestować a kiedy nie to będę wdzięczny,wiem taka nauka nie będzie za darmo słyszałem że niektórzy potrafią zarabiać 20000 złotych miesięcznie jeśli jest tutaj osoba która podobnie zarabia i ja dzięki tej osobie będę tyle zarabiał to miesięcznie 60% zysków będzie dla tej osoby 40% dla mnie to mi spokojnie wystarczy. Zapewne zastanawiacie się gdzie jest haczyk nigdzie nie ma ponieważ za 2 miesiące kończe szkołę więc wolę pracować na tych opcjach w domu niż 8 godzin dziennie i zarabiać 1500 złotych. Oczywiście podpiszemy odpowiedni dokument w którym będzie napisane jeśli będę zarabiał na tych opcjach to 60% będzie pieniędzy twoich.

 7. michał pisze:

  witam wszystkich,tez chcialbym sprobowac inwestowac w to ale jakos nie specjalnie chce mi sie wierzyc ze tak nietrudno jest zdobywac jakiekolwiek pieniadze,mam na mysli to ze na koncie demo calkiem dobrze mi idzie.

 8. Sebo pisze:

  Opcje binarne to inwestycja, tutaj wykresy opierają się o dane które pochodzą z instytucji finasowych, tutaj nie ma pseudo algorytmu który losuje dane czy kreuje wykres, jesli np w tym tyg dolar szedł w góre to poprostu obstawiasz ze idzie w góre i zgraniasz pieniądze za to że wiesz ze idzie w górę tak to działa. Brokerzy muszą wypłacać pieniądze ponieważ są sprawdzani przez instycucje finasowe to nie jakas firma która się zaraz zmyje. Ważne żeby miłay certyfikat CYSEC bez tego istnieje ryzyko ze coś może być nie tak z brokerem OPTECK czy UTRADER je maja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *