maxitrade

Opinie o brokerze maxitrade.

UWAGA! Maxitrade według naszej opini nie jest godny inwestowania!

Sprawdź sprawdzonego brokera, inwestuj mądrze, wybierz zaufanego brokera

Zobacz który broker według nas jest wiarygodny!

Jeśli trafiłeś na ten artykuł to znaczy, że interesuje cie wszystko o brokerze Maxitrade. Opinii o maxitrade szuka bardzo dużo osób, trudno się dziwić to broker oferujący inwestowanie, a każdy  z nas chce bezpiecznie inwestować i powierzać swoje pieniądze. Jest to popularny broker który oferuje inwestowanie w kryptowaluty, CFD oraz inne instrumenty finansowe. Naszym zdaniem ten broker nie jest wiarygodny i warty uwagi.  Co możemy powiedzieć o tym brokerze? Poniżej postaramy przybliżyć tego brokera oraz możliwości jakie nam daje inwestowanie w tego typu instrumenty finasowe. Warto mieć na uwadze fakt że jak każda inwestycja, również ta w tego typu formy inwestowania wiąże się z wysokim zyskiem ale też stratą kapitału. Warto również sprawdzić wypłacalność każdego brokera. My testując brokerów zawsze sprawdzamy wiarygodność wypłat. Robimy tak, że jeśli uda nam się uzyskać zysk z inwestycji,  to wypłacamy swoje pieniądze, po czym wpłacamy je ponownie. Oczywiście to jest nasz sposób i nie powinien być brany pod uwagę jako coś skutecznego, każdy z nas podejmuje własny sposób sprawdzenia danego brokera. Warto pamiętać, że niektórzy brokerzy pobierają opłaty za wypłacenie środków.

Według naszej opinii warto uważać na brokera Maxitrade. Dostajemy negatywne opinie o tym brokerze. My zawsze sprawdzamy danego brokera, jeśli inni mają problem z wypłatą środków lub zostają wprowadzeni w błąd to informacja by zaprzestać inwestowania.

Strona brokera maxitrade

Poniżej opisujemy tylko samego brokera jakie ma możliwości i co oferuje, decyzje zostawiamy Tobie czy chcesz inwestować w Maxitrade czy wybierzesz inna sprawdzoną platformę inwestycyjną.

Maxitrade został założony przez międzynarodowy holding finansowy Maxi Services, który istnieje od 2008 roku.

Maxi Services chwiali się że zdobył zaufanie 2 największych organizacji eksperckich w dziedzinie finansów: O to ich informacja ze strony „o nas”

„O firmie Maxitrade

Maxitrade to innowacyjny broker kryptowalutowy.  Zapewniamy nowoczesnym inwestorom i traderom platformę do pracy, która spełnia wszystkie kryteria jakościowe.

Maxitrade został założony przez międzynarodowy holding finansowy Strategy One Ltd, który istnieje od 2008 roku.

Strategy One Ltd zdobył zaufanie 2 największych organizacji eksperckich w dziedzinie finansów:

 • Stowarzyszenie Rosyjskich Banków,
 • Stowarzyszenie Regionalnych Banków Rosji.

Od ponad 10 lat firma tworzy dogodne i technologiczne serwisy do pracy na globalnych rynkach finansowych.”

 

Broker  maxitrade oferuje wiele typ kont:

Start
$250 — $3,000
Silver
$3,001 — $10,000
Platinum
$50,001 — $100,000
VIP
od $100,001+
do 50% do 100% do 120% do 150%
Warunki standardowe Warunki standardowe Z najwyższym priorytetem Z najwyższym priorytetem
1 raz w tygodniu. 2 godziny. Na życzenie klienta. Bez ograniczeń.
Kwartalny Kwartalny/Roczny

Instrumenty jakie oferuje broker maxitrade :

 1. MT4 web-terminal
 2. Kalendarz ekonomiczny
 3. Wiadomości finansowe
 4. Badania i strategie rynkowe
 5. Tabela spreadów
 6. Godziny handlu

Procedura zwrotu środków w systemie maxitrade jest opisania na stronie. Żeby wszystko przebiegło prawidłowo, rejestrując się na stronie musisz podać wszystkie prawdziwe dane, oraz zweryfikować swoje konto za pomocą dostępnych metod. Każde konto fikcyjne może być blokowane. Wszystkie procedury rejestracji są dostępne na stronie brokera.

Strona brokera www.maxitrade.com

Zanim podejmie się decyzje o wyborze brokera, warto wiedzieć.  Kontakt do maxitrade jest dostępny na stronie internetowej,  na stronie dostępne są odpowiednie telefony oraz formularz kontaktowy.  Czy Platforma Maxitrade to najprostszy sposób na zarabianie pieniędzy na rynku wymiany kryptowalut ? Na to pytanie trudno odpowiedzieć, ponieważ każdy z nas inaczej inwestuje, podejmuje decyzje czy myśli. Wszystko jest uzależnione od naszych decyzji jakie podejmiemy.  Naszym zdaniem zarabianie na tego typu systemach jest możliwe, ale wymaga pewnych wyuczonych technik i dużo cierpliwości i spokoju. Należy pamiętać że inwestowanie zawsze wiąże się z ryzykiem. Możemy zarobić dużo pieniędzy, ale też możemy je stracić. Wybierz świadomie brokera. Poniżej opinie innych użytkowników.

 

Podsumowując!  Opinie o Maxitrade

Maxitrade dajemy 5 na 10 możliwych pkt.

Tym samym broker Maxitrade nieznalazł się w rankingu polecanych brokerów!

8 komentarzy

 1. Janek42 pisze:

  Kiedyś inwestowałem u tego brokera, zmieniłem na innego i teraz szukam opinii o tym brokerze bo jak ja inwestowałem to był rok 2015r

 2. Inwestor pisze:

  Zarobił ktoś z was ponad 20 000 zł w ciągu miesiąca na kontaktach CFD lub kryptowalutach w Maxitrade?

 3. Andrzej pisze:

  mój znajomy mi powiedział o inwestowaniu w krypo jakiś czas temu, teraz zmazałem w internecie brokera maxitrade i chce zainwestować 2 000zł by zarobić w 2019r około 10 000zł. Ktoś chętny dołączyć do celu? Mój mail: andrzejkap1978@yopmail.com

 4. Arek pisze:

  Odradzam wszystkim inwestowanie w maxitrade, to oszuści i krętqacze. Od dwóch miesięcy nie mogę wycofać pieniędzy z depozytu, ciągle wymyślają jakieś przeszkody, związane z weryfikacją. Dostali wszystkie żądane dokumenty i w dalszym ciągu nie wypłacają pieniędzy ….Arek

 5. Michał pisze:

  udalo się komuś wypłacić od nich pieniadze? bo ja próbuje od 3-4 miesiecy odzyskac kase

 6. osar pisze:

  Maxitrade !!!! Uwaga !!!!!! Oszustwo !!!!
  „Maxi Services” Ltd. obsługującej platformę inwestycyjną
  MaxiTrade: maxitrade.com; en.maximarkets.org; umarkets.com/en
  Platforma umożliwia handel na instrumentach CFD opartych o kursy najpopularniejszych walut wirtualnych takich jak Bitcoin, Ethereum, Ripple itd., a także na innych walorach.
  Klienci są nakłaniani do współpracy obietnicami wysokich (nawet kilkuset procentowych) zysków w skali miesiąca dzięki zastosowaniu automatycznych systemów transakcyjnych . Uczulamy, iż regularne osiąganie tej wysokości stopy zwrotu z inwestycji na instrumentach CFD jest niemożliwe, niezależnie czy transakcje zawierane są algorytmicznie, czy też manualnie.
  Ze zgromadzonych przez nas informacji wynika, iż spółka defrauduje środki ludności m.in. poprzez zawieranie nieautoryzowanych transakcji na rachunkach klientów prowadzących do strat.
  Ponadto spółka nie posiada zezwolenia na prowadzenie działalności maklerskiej na terenie RP ani Unii Europejskiej, co w powiązaniu z pro-aktywnym werbowaniem klientów może stanowić czyn zabroniony pod groźbą kary. Działania na platformie tej firmy nie mają nic wspólnego z prawdziwym rynkiem gra się tutaj wirtualnymi pieniędzmi!!!!

  Spółka „Maxi Services Belize” Ltd. figuruje na liście ostrzeżeń publicznych ASIC (australijski odpowiednik KNF).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *