ETORO

Opis, recenzja, komentarze oraz opinie na temat brokera ETORO

UWAGA! Nasza opinia o ETORO !

Sprawdź sprawdzonego brokera, inwestuj mądrze, wybierz zaufanego brokera

Zobacz który broker według nas jest wiarygodny!

Minimalny depozyt: 50$
Dźwignia: 1:100
Spready: od 3pipsów na EUR/USD
Regulacja: CySec
Konto demo: Tak
Język polski: Nie

eToro to broker będący własnością spółki eToro (Europe) Ltd. Firma oferuje usługi finansowe i jest regulowana przez CyprSecurities Exchange Commission (CySEC) na mocy licencji numer 109/10. eToro istnieje od 2007 roku, a na polskim rynku walutowym pojawiło się stosunkowo niedawno.

Platforma jest obecnie dostępna  w 8 różnych wersjach językowych (brak polskiej strony). Do ciągłej dyspozycji klientów eToro jest dział Obsługi Klienta dostępny przez 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek) w godzinach od 6.00-23.00. Aby zadać pytanie należy skorzystać z bezpłatnej infolinii, wiadomości e-mail lub formularza.

eToro posiada ciekawą opcję o nazwie OpenBook. Pozwala ona inwestorom śledzić bieżące ruchy innych graczy. Wariant ten jest szczególnie pomocny dla początkujących traderów, którzy nie potrafią jeszcze samodzielnie ustalić wszystkich szczegółów inwestycji. Dzięki podglądaniu najlepszych użytkowników można zwiększać szanse swoich transakcji. OpenBok stanowi część tzw. Social trading, które występuje także na stronach typu ZuluTrade.

Broker dostarcza swoim użytkownikom świeże porcje najnowszych informacji, a także okresową analizę rynku. Wszyscy zainteresowani klienci mają możliwość wziąć udział w seminariach on-line lub jednym z kursów pomagającym przyswoić reguły rynku Forex.

Minimalny depozyt na rachunku eToro wynosi 50$ co jest dobrą ofertą szczególnie dla początkujących graczy. Dzięki niskiemu depozytowi zdobywają potrzebne doświadczenie w handlu aktywami bez potrzeby ryzykowania dużych pieniędzy. Broker udostępnia także konto demonstracyjne, na którym obraca się wirtualnymi pieniędzmi. Każdy rachunek można założyć ustawiając jedną z walut: USD, EUR, GBP, AUD, JPY, CAD. Wypłaty z konta dokonuje się już od 20$, korzystając z karty kredytowej, paypala, tradycyjnego przelewu bankowego lub portfela internetowego.

Platformy transakcyjne, na których można skorzystać z eToro to:

– WebTrader – w dowolnej przeglądarce internetowej
– MobileTrader – mobilna platforma na urządzenia z systemem Android lub iOS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

error: Chronimy naszą treść