Forum

Co to jest bitcoin billionaire opinie

Cytat

W internecie pojawia się kolejny tajemniczy sposób na zarabianie dużych pieniędzy który nazywany jest "bitcoin billionaire"- Jaka jest wasza opinia o tym systemie redakcjo? Czy to oszuści czy jednak warto zaryzykować i spróbować zarobić kilka gorszy ? Chętnie bym kupił jakiegoś bitcoina ale nie wiem gdzie i jak dobrze i mądrze zainwestować w tą krypowalutę. Proszę o radę czy bitcoin billionaire to dobra decyzja i czy to sprawdzona platforma czy jednak szukać innej alternatywy.

Cytat

Chyba reklamują tam maxitrade, olympus-markets, trade500 

Przeczytaj 6 ważnych wskazówek zanim zaczniesz inwestować

 

Cytat

Prawda i fakty są takie że bitcoin od lutego ciągnie rośnie z kwoty 2 500$ dziś kosztuje bagatela 12 600$. Można na nim jak widać było zarobić bardzo duże pieniądze. Można kupić same kontrakty i zyskać podobnie z tym że nie kupujemy samej krypowaluty ( oznacza że sprzedający w tym przypadku np 500plus jako broker wypłaci nam różnice między kupnem a aktualnym kursem wiec kupując np coś za 100$ np złoto i ono zyska 150$ to dostajemy 50$ na nasze konto.

Przykład zarobku 114 000zł na krypto walucie - platforma 500plus

 

Ważne jest to u jakiego brokera zakupujesz kontrakty, oszustów nie brakuje a bitcoin billionaire to ściema - uważajcie na nich, wybieraj sprawdzonych brokerów

error: Chronimy naszą treść