Forum

Ekipa to nosi sklep Friz nowa chata na czym zarabia friz?

Cytat

Ej czy ktoś wie na czym zarabia FRIZ? Teraz wiem że otwierają sklep internetowy Ekipa to nosi. W sklepie będzie można kupić jakieś gadżety z ich wizytówką czy tam opaski. Ale czy ktoś wie na czym Friz zarabia pieniądze ? Przecież sklep jeszcze nie ruszył a on ma tyle pieniędzy że domy kupuje, auta itd? Oglądam friza na YT i sledze na instagramie ale ciągle się zastanawiam nad czym on zarabia. Sam chciałbym zarabiać duże pieniądze w internecie. Ostatnio kupiłem kamerę i kręcę jakieś filmy na yT ale nie zarabiam bo nie wiem jak. Też chce założyć sklep podobny do ekipa to nosi ale jeszcze nie teraz. Ale ja bym chciał sprzedawać w moim sklepie zupełnie inne rzeczy, takie które by każdy chciał i miał chęć je kupić, nawet takie jojo czy futerał na telefon. Friz jest dla mnie autorytetem, kurcze naprawdę robi super robotę, czy ktoś by się chciał dołączyć do mojej ekipy i zrobić podobny sklep jak ekipa to nosi i kręcić filmy na YT i zarabiać pieniądze? Bo w inwestowanie pieniędzy się bawię ale jeszcze nie mam tyle by wynająć tak dużą chatę i móc kręcić filmy.

error: Chronimy naszą treść