Katarzyna

“Nazywam się Katarzyna, a moja historia z opcjami binarnymi zaczyna się od jednego z najbardziej magicznych chwil jakie może przeżyć kobieta – od narodzin mojego pierwszego dziecka…

Jak każda młoda mama musiałam zostać na macierzyńskim. Właściwie słowo musiałam nie jest tutaj wskazane, bowiem każda z nas chce spędzić z dzieckiem najwięcej chwil ile tylko jest możliwych. Miałam co robić, wbrew pozorom zajmowanie się dzieckiem to nie taka prosta sprawa jak może się wydawać. Wymaga to sporego samozaparcia i przede wszystkim motywacji. Miłość zawsze pomaga. Niestety po powrocie po krótkim czasie zostałam zwolniona, niestety zgodnie z prawem. Nie wiadomo czy przyjęto na moje miejsce kogoś innego, nie wnikałam w to – zostałam w domu, a mąż zajmował się sprawami finansowymi. Nie chciałam jednak być bierna – trudno było mi naleźć pracę, choć on nalegał, abym tego nie robiła i zajmowała się dzieckiem, bo przecież dobrze zarabia i sobie poradzimy. Ja jednak czułam, że muszę coś zrobić i zaczęłam chociaż poszukiwać pracy w sieci.

Nie było to proste, kilka razy nawet zostałam oszukana – wszystkie wizje super zarobków przestały więc robić na mnie wrażenie, aż trafiłam na opcje binarne. Dzięki nim dzisiaj rzeczywiście nie muszę martwić się o sprawy związane z finansami, bowiem radzimy sobie znakomicie, a ja też zarabiam. To, co udaje mi się zarobić przez opcje binarne nie tylko pozwala opłacić rachunki, ale też odłożyć trochę i kupić sobie, mężowi oraz córce wszystko to co tylko zechcę. Oczywiście w granicach rozsądku. Zdarzają się miesiące, że zarabiam 3 tysiące, a niekiedy nawet i dużo więcej, 5 i więcej. Pieniądze męża również mogą być odkładane albo przeznaczamy co nieco na wyjazdy bądź remonty, a mamy co robić w domu, który odziedziczyliśmy po babci. Oczywiście takich kwot nie zarabia się od razu, choć i takie szczęście się zdarza – po zdobyciu odrobiny doświadczenia i informacji naprawdę jest to możliwe.

Wszystkim pragnącym dorobić czy spróbować zarabiać w inny sposób serdecznie polecam opcje binarne. Wystarczy wybrać dobrego brokera – warto poczytać jak go wybrać i zacząć działać. Oczywiście pamiętajcie o rozsądku i działaniu powoli, nic od razu Rzym zbudowano!”

5 komentarzy

 1. Jan42 pisze:

  Z tego co ja mogę powiedzieć, to warto jest przede wszystkim inwestować i współpracować z brokerami, którzy są w Polsce najwięksi i których po prostu nie trzeba się bać. Z tego co wiem najlepszy system to Opteck albo Topoptions. Są polecane i przede wszystkim bezpieczne, a bezpieczeństwo tutaj ma największe znaczenie.

 2. KornelXX pisze:

  Zgadzam się z Myszą, te dwa systemy brokerowe są najlepsze. Zresztą gdzie się da to o nich się właśnie mówi. Owszem, bywają i inne i można próbować, bo każdy się ogłasza jako jeden z najlepszych, ale tutaj mamy zgodność z zasadami Unii i Unia sprawuje nad tym kontrolę. W takim wypadku naprawdę trudno o oszukanie ludzi.

 3. AnnaMaria pisze:

  Z oszukiwaniem to nie ma się co utaj bać, bardziej się bójcie o to by dobrze trafić, obstawiać, wygrywać! Ja jestem radosna bo mi się udaje, też jestem młodą mamą i szukam sposobu na wychowywanie dziecka i zarobek. Polecam tę opcję! Polecam opcje binarne!

 4. malta pisze:

  Tak… oszukanie w sieci niestety nadal się zdarza. Dobrze, że trafiłaś lepiej. Przyznam, że mnie te opcje binarne bardzo zaciekawiły. Pytanie, czy to na pewno bezpieczne? Jak wybrać odpowiedni system, tak zwanego brokera? Z tego co przeczytałam tak się nazywają. Coś poradzicie?

 5. Sandra pisze:

  Ale się rozradowała, no ale ma dziewczyna rację. Ja też jestem młodą mamą, zapomniałam wcześniej wspomnieć 😉 Dla mam takie zarabianie to naprawdę super sprawa, szczególnie jeśli chodzi o możliwość opiekowania się dzieckiem. Najważniejsze też, że są to systemy wypłacalne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *