MARKETS

Opis, recenzja, komentarze oraz opinie na temat brokera MARKETS

UWAGA! Nasza opinia o MARKETS!

Sprawdź sprawdzonego brokera, inwestuj mądrze, wybierz zaufanego brokera

Zobacz który broker według nas jest wiarygodny!

Minimalny depozyt: 100$
Dźwignia: 1:100
Spready: od 3 pipsów dla EUR/USD
Regulacja: CySEC, FSB
Konto demo: Tak
Język polski: Tak

Markets to broker, którego właścicielem jest Matkets Ltd. Znak towarowy Markets wykorzystuje spółka Safecap Investments Ltd, prowadząca działalność na mocy zezwolenia CySEC (nr licencji 092/08) oraz Financial Services Board (FSB) w Republice Południowej Afryki (nr licencji 43906).

Obsługa klientów Markets.com jest dostępna przez 24 godziny na dobę, przez 5 dni w tygodniu. Można zadać im pytanie korzystając z międzynarodowych numerów telefonicznych (również polskiego). Inne formy kontaktu z supportem to formularz online lub wiadomość e-mail. Markets.com oferuje także ,,Social trading” poprzez platformę Sirix WebTrader.

Klient tego brokera może wybrać rachunek ze zmiennym spreadem lub ze stałym spreadem. Po zarejestrowaniu się do swojego konta, użytkownik ma możliwość obrotu ponad 300 aktywami. Broker dysponuje szeroką gamą narzędzi, m.in.: zleceniem stop-loss, take profit, entry limit i entry stop. Każdy zalogowany inwestor może skorzystać z udostępnionych przez Markets wykresów, analiz, a także z kalendarza wydarzeń gospodarzych i sygnałów tradingowych.

Rachunek otwarty w Markets może być obsługiwany za pomocą platformy Web Trader (dostępnej z poziomu przeglądarki internetowej, nie wymagającej instalacji) oraz urządzeń mobilnych z rodziny Android lub iOS. Gracze korzystający z Markets znajdą na platformie wiele narzędzi, umożliwiających im łatwy dostęp do aktualnych trendów na rynku. Broker zaprasza także do udziału w seminariach i Webinariach.

Markets nie pobiera od swoich klientów prowizji za wpłaty i wypłaty środków.  Mogą one być wykonane przy użyciu przelewów, portfeli elektronicznych oraz wszystkich popularnych kart kredytowyh.

Broker oferuje obecnie bonus w postaci 100 zł za zarejestrowanie rachunku i zweryfikowanie numeru telefonu. Po dokonaniu wszystkich koniecznych czynności, nowy użytkownik będzie mógł od razu rozpocząć obrót środkami, które zostaną dodane bezpośrednio do jego salda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

error: Chronimy naszą treść