DUKASCOPY

Opis, recenzja, komentarze oraz opinie na temat brokera DUKASCOPY

UWAGA! Nasza opinia o DUKASCOPY !

Sprawdź sprawdzonego brokera, inwestuj mądrze, wybierz zaufanego brokera

Zobacz który broker według nas jest wiarygodny!

Polska wersja językowa: Tak
Regulacje: FINMA
Konto od: 100 USD
Konto demo: Tak

Dukascopy (lub Ducascopy Europe) to broker, który w 2012 roku wystartował z platformą opcji binarnych. Jego firmą macierzystą jest Ducascopy Bank w Szwajcarii posiadający szwajcarską licencję bankową. Oznacza to, że zdeponowane tam środki objęto gwarancją FINMA (szwajcarski nadzór finansowy) do kwoty 100 000 CHF. Spółka Ducascopy Bank ma swoją siedzibę w Genewie natomiast Dukascopy Europe na Łotwie.

Strona www działa w 14 wersjach językowych, została także przetłumaczona na język polski. Obsługa klienta jest do dyspozycji klienta za pośrednictwem infolinii, e-maila lub skype’a. Z Ducascopy można skorzystać korzystając z popularnej platformy MetaTrader 4 lub też za pomocą platformy Java albo JFOREX. Istnieje także platforma online będąca odpowiedzią na oczekiwania wszystkich użytkowników, którzy nie chcą gmatwać się w czynności instalacyjne. Z finkcjonalności brokera mogą skorzystać zarówno użytkownicy PC jak i posiadacze urządzeń mobilnych.

Spośród ponad 14 walut, dla każdego rachunku dostępna jest także polska waluta PLN. Duże atuty brokera to niewielka kwota minimalna depozytu – 100$ oraz niewysoka stawka minimalna – 1$. Dukascopy dysponuje rachunkiem w polskim mbanku dlatego nie trzeba martwić się o minimm depozytu ani wysokie koszty transferu.

Broker oferuje zarówno konto ,,Real” jak i ,,Demo”. Platforma pozwala grać na opcji High/Low w czasie 60 sekund – 24 godzin. Interesującym dodatkiem jest to, że Ducascopy organizuje co miesiąc różnego rodzaju konkursy, w tym także konkurs na najlepszego inwestora opcji binarnych. Za każdym razem stawką jest nagroda, którą można zaksięgować na rachunku Live.

Kluczowe atuty:

– Polska wersja językowa strony
– Polska obsługa klienta na stronie
– Darmowe konto demo
– Szybka realizacja wypłat

Potencjalne niedogodności:

– Mała ilość instrumentów
– Brak bonusów
– Brak opcji długoterminowej

error: Chronimy naszą treść