ETXCAPITAL

Opis, recenzja, komentarze oraz opinie na temat brokera ETXCAPITAL

UWAGA! Nasza opinia o ETXCAPITAL!

Sprawdź sprawdzonego brokera, inwestuj mądrze, wybierz zaufanego brokera

Zobacz który broker według nas jest wiarygodny!

Polska wersja językowa: Tak
Regulacje: FCA
Konto od: $100
Konto demo: Nie

Broker dostępny na rynku od 2007 roku i zarejestrowany w Wielkiej Brytani pod skrzydłami firmy InfiniCore Ltd. Wcześniej marka nosiła nazwę TradIndex. Zmiana szyldu nastąpiła w 2007 roku. Spółka jest kontrolowana przez brytyjski Urząd Nadzoru Usług Finansowych(FCA)o numerze licencji 124721. Należy jednak nadmienić, że regulacja ta nie obejmuje opcji binarnych.

ETXCapital korzysta z platformy SpotOption, która została przetłumaczona na język polski oraz kilkanaście innych języków.  Strona posiada prężny dział supportu, odpowiadający na zapytania klientów drogą telefoniczną i mailową. Na uwagę zasługuje także obecność ETXCapital w społeczności internetowej. Użytkownicy mogą znaleźć ich na kontach Facebook, Twitter, Youtube, oraz LinkedIn.

Broker daje traderom dostęp do ponad 100 aktywów takich jak: akcje, indeksy, pary walutowe i towary. Do wyboru są opcje handlowe typu: High/Low, One Touch oraz opcje długo- i krótkoterminowe (od jednej minuty do jednego dnia).

Minimalny depozyt jakim trzeba dysponować, by otworzyć rachunek to 100$. Z kolei najmniejszą możliwą kwotą do wypłacenia w ETXCapital jest 25$. Broker nie przewiduje prowizji za wpłaty i wypłaty. Dokonać ich można za pomocą karty debetowej, karty kredytowej, przelewu bankowego, banku internetowego, Skrilla i Netellera. Każde konto można otworzyć w walutach USD, EUR oraz GBP.

Kluczowe atuty:

– polska wersja językowa
– polski support
– niska kwota minimalnego depozytu

Potencjalne niedogodności:

– brak konta demo
– brak regulacji dla opcji binarnych
– niedostępność opcji granicznych

1 Odpowiedź

  1. Kazimierz pisze:

    Szczególnie cenię to, ze można obsługiwać po polsku. Platformy mają niezłe, sa spore możliwości inwestycyjne. ja jestem zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *