ETXCAPITAL

Opis, recenzja, komentarze oraz opinie na temat brokera ETXCAPITAL

UWAGA! Nasza opinia o ETXCAPITAL!

Sprawdź sprawdzonego brokera, inwestuj mądrze, wybierz zaufanego brokera

Zobacz który broker według nas jest wiarygodny!

Polska wersja językowa: Tak
Regulacje: FCA
Konto od: $100
Konto demo: Nie

Broker dostępny na rynku od 2007 roku i zarejestrowany w Wielkiej Brytani pod skrzydłami firmy InfiniCore Ltd. Wcześniej marka nosiła nazwę TradIndex. Zmiana szyldu nastąpiła w 2007 roku. Spółka jest kontrolowana przez brytyjski Urząd Nadzoru Usług Finansowych(FCA)o numerze licencji 124721. Należy jednak nadmienić, że regulacja ta nie obejmuje opcji binarnych.

ETXCapital korzysta z platformy SpotOption, która została przetłumaczona na język polski oraz kilkanaście innych języków.  Strona posiada prężny dział supportu, odpowiadający na zapytania klientów drogą telefoniczną i mailową. Na uwagę zasługuje także obecność ETXCapital w społeczności internetowej. Użytkownicy mogą znaleźć ich na kontach Facebook, Twitter, Youtube, oraz LinkedIn.

Broker daje traderom dostęp do ponad 100 aktywów takich jak: akcje, indeksy, pary walutowe i towary. Do wyboru są opcje handlowe typu: High/Low, One Touch oraz opcje długo- i krótkoterminowe (od jednej minuty do jednego dnia).

Minimalny depozyt jakim trzeba dysponować, by otworzyć rachunek to 100$. Z kolei najmniejszą możliwą kwotą do wypłacenia w ETXCapital jest 25$. Broker nie przewiduje prowizji za wpłaty i wypłaty. Dokonać ich można za pomocą karty debetowej, karty kredytowej, przelewu bankowego, banku internetowego, Skrilla i Netellera. Każde konto można otworzyć w walutach USD, EUR oraz GBP.

Kluczowe atuty:

– polska wersja językowa
– polski support
– niska kwota minimalnego depozytu

Potencjalne niedogodności:

– brak konta demo
– brak regulacji dla opcji binarnych
– niedostępność opcji granicznych

1 Odpowiedź

  1. Kazimierz pisze:

    Szczególnie cenię to, ze można obsługiwać po polsku. Platformy mają niezłe, sa spore możliwości inwestycyjne. ja jestem zadowolony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

error: Chronimy naszą treść