STOCKPAIR

UWAGA! Nasza opinia o STOCKPAIR !

Sprawdź sprawdzonego brokera, inwestuj mądrze, wybierz zaufanego brokera

Zobacz który broker według nas jest wiarygodny!

Polska wersja językowa: Nie
Regulacje: CySec
Konto od: 250 EUR/GBP/USD
Konto demo: Tak

StockPair to broker działający na rynku od 2014 roku. Jest to marka należąca do firmy Nextrade Worldwide Ltd,  regulowanej przez CySEC (Cyprus Securities and Exchange Commission) o numerze licencji 229/14. Misją StockPair jest zapewnienie klientom wydajnej plarformy opcji binarnych oraz szybkiej realizacji wypłat.

Oprogramowaniem platformy jest Nextrade. Firma zadbała o stworzenie aplikacji, którą można pobrać na urządzenia z Androidem oraz te z system iOS. Już 11 krajów może korzystać ze strony w swoim ojczystym języku. Niestety Polska nie jest jednym z nich.

Kwota depozytu jest uzależniona od rodzaju konta, które klient zdecyduje się wybrać. Do wyboru są 4 typy rachunków: Silver (1000$), Gold (5000$), Platinum (20 000$) i VIP (50 000$). Podczas rejestracji konta klient wybiera jedną z trzech dostępnych walut: EURO, USD lub GBP.

StockPair dysponuje 170 aktywami, na których można grać. Oprócz standardowych narzędzi typu High/Low i Short Term, broker oferuje także ,,Pair options” (typowanie par aktywów). Ta opcja polega na obstawianiu, który z dwóch instrumentów osiągnie wyższą wartość w określonym czasie. StockPair umożliwia ustawienie wygaśnięcia opcji od 60 sekund aż do 150 dni.

Traderzy zalogowani na platformie otrzymują pakiet edukacyjny. Zawiera on codzienną i tygodniową analizę rynków, materiały wideo, przewodnik oraz pomoc eksperta (po podwyższeniu statusu konta).

Kluczowe atuty:

– możliwość utworzenia konta demo
– terminowa realizacja wypłat
– duża ilość instrumentów handlowych
– wysokie zwroty

Potencjalne niedogodności:

– brak polskiej wersji strony
– brak opcji typu ,,One Touch”
– uznanie remisu jako utraty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

error: Chronimy naszą treść