Opteck

UWAGA UWAGA!!! NA TEGO BROKERA!!!  NIE POLECAMY INWESTOWAĆ U TEGO BROKERA!

Jeśli szukasz opinii o najlepszym brokerze? Przygotowaliśmy własny ranking brokwerów.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić który broker jest najlepszy !

 

Opteck.com to jeden z wielu dostępnych na polskim rynku finansowym brokerów opcji binarnych, który funkcjonuje już od kilku lat. Po sprawdzeniu przez naszą redakcję wielu brokerów naszym zdaniem Opteck.com zasługuje na naprawdę dużą uwagę. W naszym artykule postaramy przejrzeć całą platformę i dostarczyć jak najwięcej informacji o tym brokerze. Jedną z ważniejszych zalet tego brokera jest fakt iż cała platforma jest w języku polskim, co wiele ułatwia, a jak donoszą najnowsze wieści, w niedługim czasie ma pojawiać się coraz więcej możliwości stworzonych pod kątem polskich użytkowników.Poznajmy więc całą tą platformę nieco bliżej…

 

Charakterystyka Opteck.com– najważniejsze informacje

Opteck.com to zaawansowana platforma pozwalająca na inwestowanie w opcje binarne, której właścicielem jest firma Centralspot trading (od 2 Maja 2015 roku). Jak wskazują obecni właściciele, zmiana jest wynikiem chęci rozpowszechnienia działalności właśnie na rynku europejskim. Broker opcji binarnych jest związany również z Polską – nie bez powodu strona przetłumaczona jest również na nasz ojczysty język, aby znacząco ułatwić nam inwestowanie. Rodacy inwestujący w opcje binarne wspierani są także przez polski support. Nie brakuje tutaj również innych wersji językowych, w tym arabskiego bądź niemieckiego czy rosyjskiego. Na uwagę zasługuje techniczna strona platformy. W razie pytań, wątpliwości można wykonać telefon, lub napisać maila z nurtującymi pytaniami. Sama witryna zbudowana jest bardzo nowocześnie, bez komplikacji, wszystko tak , aby ułatwić poruszanie się po stronie nawet osobom początkującym. Rejestracja jest prosta i szybka, a dzięki niej przed użytkownikiem pojawia się wiele pomocnych narzędzi, które niezbędne są do prowadzenia swojej gry z opcjami binarnymi. Istotną informacją jest również fakt, że połączenie ze stroną jest szyfrowane, co gwarantuje certyfikat RapidSSL.  Ta platforma handlowa pozwala na zarządzanie ponad 70 rodzajami aktywów, codziennie, we wszystkie dni robocze i do tego24 godziny na dobę! Z platformy można korzystać zawsze, kiedy tylko otwarte są finansowe rynki światowe.Platforma to system niezwykle zaawansowany, który powstał na podstawie dogłębnej analizy wymagań klientów.

[youtube video=https://www.youtube.com/watch?v=LJuSkNLW5C8]

Celem twórców było przede wszystkim stworzenie platformy przyjaznej i prostej w użytkowaniu dla każdego, również dla laików dopiero rozpoczynających swoją przygodę z opcjami binarnymi. Opteck oferuje rzeczywiste ceny rynkowe, pozwalając klientom na możliwość profesjonalnego handlu na całym świecie, nie tylko na naszym rynku finansowym. Co najważniejsze, w tym celu nie jest konieczna żadna zaawansowana wiedza techniczna. To platforma online, dostępna bez konieczności instalowania oprogramowania na komputerze, przygotowana tak, aby stawianie pierwszych kroków jak i rozwój były możliwe szybko i bezproblemowo.Jak w przypadku większości platform, również i tutaj do korzystania niezbędne jest zarejestrowanie się, a później zalogowanie na swoje konto poprzez podanie odpowiedniego hasła oraz loginu. Jeśli występują jakiekolwiek problemy, wystarczy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta.

Podczas rejestracji użytkownik może wybierać spośród 6 kont – tak duży wybór ma na celu spełnienie oczekiwań każdego, zarówno tych początkujących użytkowników, jak i już tych bardziej zaawansowanych, którzy na przykład zdecydowali się zmienić swojego dotychczasowego brokera na Opteck.com. Różnice między kontami polegają przede wszystkim na minimalnym depozycie, a więc kosztom, które należy ponieść by w ogóle rozpocząć grę oraz na elementach takich jak na przykład bonusy powitalne, wsparcie telefoniczne bądź dostęp do filmów instruktażowych czy też codzienne raporty albo kontakt ze specjalistami i ich pomoc. Im większy depozyt tym większe możliwości grającego.

Rodzaje kont

złote – minimalny depozyt 5000 euro platynowe – minimalny depozyt 10 000 euro czarne – minimalny depozyt 25 000 euro[/caption]

Platforma Opteck.com

Platforma opcji binarnych marki Opteck.com funkcjonuje dzięki wykorzystywaniu technologii TraderSoft. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z bardzo czytelnego i przyjaznego interfejsu, bardzo bogata oferta inwestowania oferowana przez firmę jeszcze bardziej do tego zachęca. Ciekawostką jest fakt, że inwestowanie może odbywać się bezpośrednio z wykresu, dosłownie poprzez kliknięcie jednego przycisku myszy, co powoduje, że inwestorzy mają bardzo dobry wgląd w całą sytuację na rynku w trakcie zawierania transakcji, a co najważniejsze, widzą też jak wygląda statystyka zagrań innych użytkowników.   Bardzo ważną informację jest to, że korzystanie z platformy Opteck.com nie wymaga instalowania na komputerze żadnego dodatkowego oprogramowania – wszystko działa z poziomu przeglądarki internetowej. Rozpoczęcie inwestycji wymaga więc wyłącznie podłączenia do internetu i dobrego komputera – nie zapominając oczywiście również o rejestracji. Istnieje jednak możliwość zarządzania kontem Opteck.com na przykład poprzez darmową aplikację mobilną, używając do tego celu smartphone.Na platformie użytkownikowi udostępnia się ponad 70 aktywów, które podzielone są na waluty, indeksy, towary oraz oczywiście klasyczne akcje. Metody inwestowania w tym wypadku dzielą się na:

 • high lub low
 • krótkoterminowe (1,5,10, 30 i 60 minut bądź 30 sekund)
 • one touch
 • graniczne

Wybór jakiego należy dokonać w kwestii czasu wygaśnięcia jest w przypadku tej platformy jak najbardziej zadowalający – czas 30 bądź 60 sekund czy też od kilku do kilkudziesięciu minut to wyboru, które są bardo rzadko spotykane u konkurencyjnych brokerów. Dzięki temu każdy użytkownik jest w stanie dopasować czas wygaśnięcia do swoich potrzeb – należy pamiętać, iż im jest on krótszy, tym zaoferowany zwrot plasuje się na niższym poziomie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Opteck.com umożliwia swoim klientom przeprowadzanie transakcji bez przerwy, 24 godziny na dobę we wszystkie dni robocze. Platforma Opteck.com – wpłaty i wypłaty Istotną kwestią interesującą osoby wybierające platformę Opteck.com są wpłaty, a więc minimalne depozyty jakie należy uiścić, aby w ogóle zacząć przygodę z opcjami binarnymi oraz możliwości wypłat. Jak już wspomnieliśmy, minimalny depozyt to 250 euro, a umożliwia to założenie najbardziej podstawowego konta „zielonego”. Istnieją różne metody płatności, zarówno jeśli chodzi o wpłaty jak i wypłaty:

 • karta debetowa
 • przelew
 • karta kredytowa
 • webmoney
 • cashU
 • skrill
 • Western Union

Aby wypłacić pieniądze konieczne jest uzyskanie minimalnej kwoty do wypłaty – w przypadku tego brokera internetowego jest to 50 euro, a więc trochę ponad 200 złotych, w zależności od aktualnego kursu waluty euro. Zanim się tego dokona niezbędne jest poddanie się weryfikacji konta – należy pamiętać, że wszystkie wypłaty podlegają prowizji 3,5 %. Opłaty należy ponieść również za opłatę konta – jest to równowartość 7,5 euro na miesiąc.

 

Wersja demonstracyjna konta na platformie Opteck.com

Pozytywna decyzja dotycząca rozpoczęcia przygody z opcjami binarnymi nie jest taka prosta do podjęcia, dlatego dla osób, które odczuwają pewnego rodzaju lęk czy po prostu chcą zobaczyć na własne oczy jak wygląda inwestowanie. Potencjalny użytkownik może skorzystać z Konta Demo, które pozwala na przeprowadzanie wirtualnych transakcji i uczenie się strategii inwestowania w opcje, jak również zarządzania środkami. Konto demo jest darmowe – aby spróbować swoich sił wymagany wystarczy założyć konto w systemie Opteck.com.

Support

Nad prawidłowym przebiegiem transakcji czuwa rzesza specjalistów, którzy cały czas są do dyspozycji inwestujących. Każdy użytkownik może skontaktować się z nimi wykorzystując w tym celu różne sposoby, począwszy od e-mail’i, poprzez pozostawienie numeru telefonu, aby skontaktował się z nami przedstawiciel. Istnieje również opcja skontaktowania się bezpośrednio poprzez infolinię – wszystkie informacje znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Opteck.com bądź skorzystanie z opcji rozmowy poprzez chat.

Edukacja

Jako, że nie każdy użytkownik od razu jest specjalistą, a wiele osób zaczyna swoją przygodę całkowicie od zera, specjaliści Opteck.com bardzo dobrze zadbali o takie osoby. W inwestowaniu edukacja, a więc zdobywanie odpowiednich informacji i gromadzenie wiedzy, a przede wszystkim nauka jest niezwykle istotnym czynnikiem, który nierzadko decyduje o sukcesie bądź porażce.

Bonusy

Korzystając z platformy Opteck.com można liczyć również na bonusy od depozytów, które naliczane są w zależności od wielkości depozytu. Oferta jest niezwykle ciekawa, bowiem można zyskać od 25 depozytu do aż 100 procent jego wartości!

Opteck.com – czy warto zaufać?

NIE. Prosimy nie inwestować u tego brokera!

Podsumowanie – zalety i wady

Opteck.com to zaawansowana technologicznie, oferująca klientom wiele możliwości i przede wszystkim intuicyjna platforma handlowa, która jest w stanie spełnić oczekiwania każdego. Jak zapewniają przedstawiciele oraz jak potwierdzają sami klienci w pozostawianych o platformie opiniach, jest to rozwiązanie, które gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz ich odpowiednia pomoc przy inwestowaniu, dodatkowe bonusy i konkursy dla swoich inwestorów. Ta profesjonalna platforma to system bardzo zaawansowany, który stworzony został tak, aby umożliwić inwestowani zarówno osobom początkującym jak i tym, którzy posiadają już pewną wiedzę. Posiada możliwość rejestracji różnych kont, na różnych poziomach zaawansowania, a więc każdy znajdzie tu dla siebie coś odpowiedniego. Handel może być dokonywany na całym świecie – to opcja, która zachęca coraz większą ilość ludzi, którzy podążając za poradami i zaczynają spokojnie, od początku rozwijają się i czerpią z opcji binarnych bardzo znaczące korzyści. Aby podejść do sprawy jak najbardziej obiektywnie warto jednak przedstawić zarówno zalety, jak i ewentualne niekorzystne elementy tego rozwiązania. .

Cechy, które mogą zostać uznane za wady:

 • brak polskiej waluty
 • brak opcji długoterminowych
 • brak polskiego konta bankowego
 • opłata za obsługiwanie konta

55 komentarzy

 1. Krzysiekwroc pisze:

  Ciężka sprawa taki wybór platformy, wiem coś o tym, ale ostatecznie zdecydowałem się właśnie na tą. Ze swojego doświadczenia mogę przyznać, że warto, bo to naprawdę dobra firma, która dba o klienta. Wato inwestować tylko w przypadku sprawdzonych firm, to ważne 😉

 2. czarnypan pisze:

  to biuro obsługi rzeczywiście może cuda zdziałać. Potrzebowałem niejednej pomocy i są tam naprawdę cierpliwi ludzie, którzy pomogą ze wszystkim. Tak powinno być wszędzie, ale wiadomo jak to naprawdę bywa… niestety nie w przypadku wszystkich usług mamy takie ideały.

 3. Gość pisze:

  Dla mnie najlepszą opcją jest ta wersja demonstracyjna, szczególnie, że można sobie bez problemu wszystko sprawdzić, mieć dostęp do naprawdę dobrego systemu a nie trzeba od razu wykupować nie wiadomo jakiej opcji, nie mając pojęcia czy będzie się kontynuować czy nie. Obsługa cały czas to też fajna sprawa.

 4. Koss_pro pisze:

  Ja czytałem o tych systemach różnych, to znaczy platformach iw tym wypadku jak i jak chodzi o tę drugą platformę, jedną z najlepszych są tylko dobre opinie. Co do innych nie jestem przekonany i myślę, że dokonałem dobrego wyboru stawiając na tę właśnie platformę.

 5. starszy_pan pisze:

  A myślicie, że taka platforma będzie zrozumiała też dla osoby starszej? Bo ja się trochę obawiam, że się w tym wszystkim zakręcę. Owszem całkiem dobrze sobie w sieci radzę, ale z opcjami binarnymi to będzie pierwszy raz. Z tego co jest tu napisane poradzi sobie każdy, oby rzeczywiście tak było 😉

 6. michal pisze:

  Zarobił ktos z was jakas kase na tym?

 7. krzywy31 pisze:

  wplacielm 500$, na poczatku trochę przegrałem, ale dostałem gościa z którym zacząłem grac i dziś wyciągam tak 1000$ miesięcznie zależy ile czasu na to poświecę,

 8. nowy pisze:

  skrzzystałem z rankingu brokerów na tej stronie, wybrałem optekca, staruje, dam znac jak mi poszło, duzo czytałem o opcjach binarnych i chyba jest to dobry sposób na dodatkowa kase

 9. jogi pisze:

  Kuzwa dobre to, pojalem w 20 minut, pogralem w demo, wpacilem 500$ a teraz tne kase na tym ile wlezie, ale kasa na tym jest

 10. aaasa pisze:

  prawda czy falsz

 11. Dav pisze:

  krzywy31, co to znaczy że dostałeś gościa z którym zaczołeś grać?
  Założyłem konto i chce zacząć grać, ale nie chce stracić.

 12. Dav pisze:

  W celu weryfikacji wymagają ode mnie skan dowodu, skan rachunku np za prąd, skan karty kredytowej z której wpłącałem depozyt. Czy to na pewno bezpieczne?

 13. Janoo pisze:

  w Optecku przy pewnych wiekszych sepozytach dostaje się opiekuna konta, mozna zadzownic do nich i zapytac o osobe do pomocy przy inwestowaniu. Skan jest wymagany by było jasne ze osoba ktora wypaca pieniadze to ta ktora je wplaca by nie przelewac pieniedzy na lewe dane

 14. bangla pisze:

  no tez mysle obadac tego opteka

 15. diego pisze:

  broker spoko, fajne ze możnas korzystac z fachowej pomocy telefonicznej, na początku grałem sam ale nie szło mi najlepiej, teraz już gram z analitykiem i idzie mi całkiem dobrze, wypłaciłem testową kwotę i doszła wiec jest ok ;0

 16. kojaak pisze:

  Czy da die naprawdę zarobić ns tym opbeck? A ma ktoś z was może sygnały po wyżej 1000 euro ? 

 17. kojaak pisze:

  Odpowie ktoś na pytanie.. czy ma ktoś sygnały? I czy korzysta z nich?

   

 18. Grzegorz pisze:

  Kojaak, dostałem sygnały za 1000 euro. powiem tak, z 10 około 7 jest na plus, więc zarabiałem na sygnałach nie tak dużo jak chciałem(około 80 euro dziennie), jednak teraz handluję z analitykiem na indykatorach i już mam lepsze wyniki.

 19. kojaak pisze:

  Dziękuję że ktoś odpowiedział.. ale odrazuu wpłacałeś 1000e czy doszedłem do takiej sumy? Może przejdziemy na miła [email protected] daj    Grzegorz

 20. marta83 pisze:

  hej, zastanawiam się nad skorzystaniem z platformy opteck

  mam do Was pytanie – czy przy wypłacie srodków wystarczy np. faktura za telefon na abonament i jak rozliczacie się z urzędem skarbowym?

 21. Michal81 pisze:

  Powinno wystarczyć, ogólnie zakładasz konto na Optecku ( rejestracja nie zobowiązuje wiec załóż sobie konto), następnie napisz maila albo poczkekaj na kontakt telefoniczny zadzowni do ciebie opiekun i możesz zapytać o co chcesz, support w optek jest bardzo dobry i po polsku wiec na każde pytanie odpowiedza. Ja już inwestuje z 5 miesiecy i jestem zadowolony jescze testuje nowego brokera zobaczymy dam znać jak z wypłatami i czy się opłaca

 22. Natii pisze:

  Jakie musze miec konto bankowe aby zrobic przelew? musi byc walutowe? czy zwykle konto na ktore dostaje wyplate starczy aby przelac choc te 25 $ aby zaczac inwestowac? prosze o odpowiedz osoby ktore juz sie na tym znaja Dziekuje z gory 🙂 i zycze powodzenia 

 23. Mistrzunio pisze:

  Nie musisz mieć konta walutowego, wpłata zostanie przeliczona na podstawie aktualnego Kursu dolara który teraz jest dośc niski. 25$ to minilalny depozyt 1 gry, a minimalna wpłata to 250$ lepiej otwórz konto i pobaw się kontem demo

 24. Zbigniew pisze:

  Witam wszystkich. Jestem szczęśliwy, że kiedyś znalazłem tego Optecka. Jestem osobą starszą, nie zarabiam dużo, jednak zastanowiłem wpłacić 250 euro na start, żeby spróbować, jak to działa. Po wpłacie dostałem telefon od analityka, później cały tydzień próbowałem jego strategii na koncie demo. Dopiero miesiąc handluję na rzeczywistym rachunku, jednak już wypłaciłem z powrotem 300 euro, zostawiłem około 400 euro na koncie Optecku, żeby handlować dalej. Jeżeli w tym miesiącu będę miał nie gorsze wyniki – zrezygnuje ze swojej pracy. Na razie jestem zadowolony, zobaczymy jak będzie w przyszłości.

 25. Magda87 pisze:

  Już dawno chciałam napisać opinie, nie miałam czasu. Nigdy nawet nie myślałam o tym, że można takim sposobem zarabiać. Miałam bardzo sceptyczny stosunek do jakiegokolwiek zarobku w internecie, zarejestrowałam się z czystej ciekawości. Po rejestracji ze mną skontaktował się doradca finansowy, pan Jakub. Wyjaśnił mi, na czym to polega. Nie wiem jak, jednak przekonał mi, że jest możliwe zarabiać takim sposobem i jestem mu za to wdzięczna. Zainwestowałam 250 euro, później dostałam telefon od analityka, on mi przeszkolił, najpierw po aktywacji próbowałam na demo. Teraz stabilnie zarabiam po 400-500 euro tygodniowo. Dzięki Optecku moje życie się zmieniło. Jedynie, co mi się nie podoba — wypłata trwa 4-5 dni robocze.

 26. Nsopman pisze:

  Czy analityk z polski zadzwoni do mnie na nr uk w uk ? 

  Czy takie poloczenie moze byc na moj kosz ? 

   

  Dzieki 😉

   

 27. kamilo42 pisze:

  Połączenia są z siedziby firmy czyli z Cypru, nie płacisz za połączenie bo dzownią z nr stacjonarnego danego kraju więć nie ponoszisz żadnych kosztów połączenia 🙂 

 28. Elwira pisze:

  Witam. Mam pytanie. Rozliczacie się z tego?  Płacicie podatki? Pani z która rozmawiałam mówiła że z tego się nie ma rozliczenia, ale w internecie wszędzie pisze że trzeba zapłacić podatek wiec jak to jest?

 29. mariusz pisze:

  na koniec roku trzeba. w PL się płaci podatki od zysku

 30. Adrian pisze:

  Czy po wpłaceniu depozytu w razie ewentualnej rezygnacji, można wypłacic go z powrotem?

 31. mona pisze:

  mam pytanie , czy ktoś z was zarabia na optecku na ropie naftowej i jeśli tak to jakie ma zdanie na ten temat

 32. Grzesiek pisze:

  Witam, założyłem konto, nie aktywowałem niego, jest mi niepotrzebne. Co mam zrobić?

 33. misztal pisze:

  LIMASSOL, Cypr, 25 lipca 2016 r. /PRNewswire/ – Spółka Opteck (Central Spot Trading Ltd) ogłosiła plany zintensyfikowania działań związanych z ochroną przed oszustwami.

 34. Michał pisze:

  Witam, założyłem konto i muszę je potwierdzić i zastanawiam sie czy można wysłać ten skan dowodu online. Czy musi być skan dowodu czy wystarczy skan rachunku za prąd?

 35. Michał pisze:

  Naprawde ciekawa strona do robienia pieniędzy. Fakt ze rzeba chwile posiedzieć na pczątku ale dzięki temu pozniej jest to kura znsząca złte jajka. Naprawde polecam

 36. Mateusz pisze:

  Proste pytanie- ile czasu dziennie (tygodniowo?) należy spędzić przed kompem aby zuważyć wymierne zyski? Zakładamy, że ktoś nie jest doświadczonym "graczem", wasze przykłady mile widziane.

  Pozdrawiam,

  Mateusz

 37. Jerzy pisze:

  Trzeba uważać bo po mojej rejestracji w Opteck też dostałem starszego analityka który tak mnie zmanipulował a że bym wpłacił kilka tysięcy euro ponieważ oni muszą mieć jakieś wsparcie . Skończyło się to na tym że z jego bezpośrednimi instrukcjami telefonicznymi straciłem wszystko w jeden dzień , a nie był to tysiąc ale znaaaaacznie więcej ! Cieszę się że nie wpłaciłem więcej kasy mimo że mocno na mnie naciskali że odroimy to w kilka dni !

 38. Sebo pisze:

  Najlepiej inwestować samemu, albo jeśli już to obstawiać przeciwnie do tego co mówili analityk. Najlepiej skorzystać z wersji demo, wypracować swoją strategię inwestowania i tak zacząć grać. Dobra rada nigdy nie graj z emocjami! 

 39. irenka pisze:

  Witam, mam pytanie – czy ktoś wypłacał kase? Bo ja mam wrażenie że zwlekają i odciagają  jak mogą najdłużej żeby tego nie zrobić. I najlepiej by było żeby wyzerować ( czyli przegrać KASE ) żeby nie trzeba było wypłacać ….. , 

 40. Krycho pisze:

  Jeśli masz problemy z otrzymaniem pieniędzy, możesz napisać maila lub wykonać telefon może być jakiś problem z danymi i dlatego ich jeszcze nie masz. Na stronie brokera w zakładce kontakt masz dostępne telefony lub na mailu który otrzymałeś po rejestracji.

 41. jaxuuu pisze:

  Mi wszystko pasuje!posplacalem wszystkie mandaty dzieki tej stronie, polecam tego brokera!

 42. 58julita pisze:

  Witam ! Czy jest tu ktoś z przykrymi doświatczeniami ? Jeśli nie to wygląda że jestem pierwsza taka durna , która uwierzyła że coś się w życiu uda.Wszysko było super do momentu ,aż za namową analityka zwiękrzyłam swój depozyt,który mieliśmy odrobić w ciągu tygodnia.Niestetyod tego czasu p.analityk nie zabardzo ma czas ze mna wsółpracować. Próbowałam inwestować zgodnie z wskazówkami ,ale mi nie wychodzi,więc myślę ,że że wypłacę kasę zanim jej nie  stracę do końca na bezmyślnych inwestycjach 

 43. jakro pisze:

  Ktoś już tutaj poruszył temat analityków w opteku. Lepiej inwestować samemu, analitycy są niepewni!

 44. Koral 1 pisze:

  Do Magda87jak miał na imię analityk który ci pomógł.Ja też zaczynam i nie wiem czy ufać analitykowi który się że mną skontaktował.

 45. bartek pisze:

  Witajcie, wpadłem w niemałe tarapaty finansowe, nie wiem czy moge zainwestować pieniądze abym wyszedł na prostą, jest tutaj ktoś kto może ma już jakieś doświadczenie i pomoże wystarctować ?

 46. luuk pisze:

  Ja wpłaciłem 250 EUR i małoco zostało nawet z pomoca analityka słabo to się udaje 2 razy z zyskiem 1 albo 2 stracone stracone. Czyli na 10 zarobionych 5 straconych, więc bilans ujemny.

  Próbowałem na zdarzeniach zarobić z investinga, ale komunikat pojawia się dopiero  po zdrzeniu na opteck więc za póżno, transakcje stracona.

  Moim zdaniem chandel w ten sposób to marne szanse na zarobek, raczej tylko straty.

  I jesze jedno odnośnie pozytywnych komętarzy, ile błędów ortograficznych, i jak myślicie, ciekawe kto to pisał.

   

 47. kriss pisze:

  @luuk przecież było już mówione chyba z kilka razy że analityk to lipa jest. Jeśli sam nie będziesz umiał inwestować to kto za ciebie będzie umiał? . To że ty przegrywasz to nie wiem żale wyrzucasz czy jak..?

 48. Jarek pisze:

  Może mi ktoś pomóc w inwestowaniu w opteck. Wpłaciłem 1000$ i chce zacząć zarbiać w tych opcjach

 49. Alex pisze:

  Co myslicie o Opteck? Broker wart polecenia?

 50. Wojciech pisze:

  Witam mam bardzo złe doświadczenie z firmą zdałem się na rady przydzielonego maklera ii w 4 transakcjach straciłem 1400 euro. Bonusu nie dostałem ponieważ wykonałem zbyt mało transakcij ( 4 sugestia maklera że nie warto bawić się małymi kwotami ) trochę mojej winy że zdałem się tylko na jego przeczucia ale w tym czasie podjąłem pracę  i nie miałem czasu samodzielnie inwestować NIE POLECAM

 51. marta pisze:

  Witam

  Tak jak Wy chcialam troche zarobic wiec wplacilam 250€ ale po bardzo krotkim czasie rozmyslilam sie i chce odzyskac moj depozyt. Niestety do tego musze zweryfikowac konto przesylajac im dodatkowe dokumenty. Myslicie, Ze to normalne ? Bo mnie sie wydaje Ze powinni zwrocic pieniadze Na karte z ktorej bylo przelane? 

  Poza tym zastanawia mnie, Ze wszyscy maja polskie nazwiska ale dziwny akcent. Co o tym myslicie?

 52. Maciek pisze:

  tak normalne,trzeba zweryfikować konto by otrzymać pieniądze dlatego że wymaga to licencja CYSEC czyli tamtejszy urząd który sprawdza przepływ pieniędzy w takich systemach jak IQoption. Zanim zaczniesz inwestować najpier załóż sobie konto demo i sprawdz tam swoich sił! Konto demo oferuje kilku polskich brokerów. 

 53. krzych pisze:

  nie inwestujcie w opteku! Mnóstwo złych opini o nich czytalem! znalazłem innego brokera

 54. Janusz pisze:

  Ja wpłaciłem 250 $ i kasa przepadła,zaczeli wymyślać o przesłaniu zdjęć dowodu osobistego,karty bankowej a na koniec zadzwonił gość który nie znał jezyka polskiego i nie umiał mi nic wytłumaczyć i tyle widziałem moje pięniądze.

 55. Mirek pisze:

  Nie polecam jak chcecie stracić to proszę bardzo co chwile zmieniają opiekuna który każe wpłacać ze teraz odrobisz i dziwne bo jak wygrasz to grosze a jak tracisz to dziesiątki tysięcy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.