Piotr

"Nazywam się Piotr i chcę przedstawić Wam moją historię zarabiania poprzez opcje binarne. Jeśli spodziewacie się fajerwerków, to od raz powiem Wam, że wszystko zaczyna się niezwykle banalnie…

Jak większość młodych osób, miałem problem ze znalezieniem tej wymarzonej pracy. Owszem jakiś czas imałem się różnych zajęć, bo po prostu chciałem pracować. Moje wykształcenie niestety nie pozwoliło na znalezienie od razu pracy związanej z zawodem – chciałem pracować w dużej korporacji, ale znalezienie pracy bez doświadczenia graniczyło z cudem. Byłem więc kurierem, pracowałem na magazynie, sprzedawałem w sklepie ze sprzętem RTV i AGD, aż w końcu zacząłem również próbować poszukiwań pracy w sieci. Wpisując w wyszukiwarkę odpowiednie słowa kluczowe w końcu trafiłem opcje binarne.

Moje pierwsze skojarzenia nie były pozytywne – zapewne jak większość osób pomyślałem, że to coś nielegalnego i tak naprawdę skończy się wyłącznie większymi problemami. Zostawiłem ten temat na jakiś czas, ale po chwili wróciłem do niego, aby wgłębić się w tę tematyk i poznać najważniejsze informacje, które zachęciły mnie do próbowania. Jako osoba pracująca mogłem pozwolić sobie na wpłacenie depozytu wymaganego do rozpoczęcia inwestycji w opcje binarne. Oczywiście początkowo traciłem, z czasem jednak straty przeplatały się z zyskami, a w miarę mijającego czasu okazywało się, że zaczynam rozumieć coraz więcej, inwestycje wychodzą coraz lepiej, a ilość pieniędzy na koncie wzrasta. Stosowałem różne strategie, czasami nadal traciłem, ale wkręciłem się, oczywiście nie rzucając pracy i podchodząc do sprawy bardzo rozsądnie.

Efekt? Dzisiaj zapomniałem już o byciu kurierem czy sprzedawcą, bo tak wkręciłem się w opcje binarne, że stałem się wręcz specjalistą. Zarabiam różnie, ale z reguły nie jest to mniej niż 50 tysięcy złotych na miesiąc! Oczywiście wymaga to ponoszenia równie dużych inwestycji i ryzyka, ale stałem się w tej dziedzinie jednym z najlepszych znawców i inwestorów.

Zachęcam Was do spróbowania, ale nie nastawiajcie się od razu na wielki zysk – bawcie się tym, a jeśli jest Wam to pisane, macie ukryty talent i zdobędziecie umiejętności, wszystko przyjdzie samo, tak jak u mnie!"

5 komentarzy

 1. Myszka pisze:

  Ciekawa historia, chyba każdy chciałby takie efekty uzyskać co nie?:) Ale tak naprawdę wydaje mi się, że wszystko jest kwestią szczęścia. A co z wypłatami? Czy systemy jakie oferują takie opcje binarne są wypłacalne, nie ma żadnych problemów, nawet najmniejszych?

 2. piotrek_ovx pisze:

  Nie ma problemów, nawet najmniejszych i przy niewielkich kwotach. Oczywiście dla każdego duża kwota też oznacza coś innego. Wiele zależy też od konkretnego brokera, jednak oceniając to wszystko ogólnie, to mogę z czystym sercem polecić, bo wypłacalność jest. Wiele system podlega też Unii Europejskiej, a więc tym bardziej można czuć się bezpiecznie.

 3. Mati pisze:

  Ja też miałem podobną historię, tylko efekty nie są aż tak duże. Cały czas jednak udaje mi się zarabiać i naprawdę jestem zadowolony. Wiadomo, raz na wozie raz pod wozem, jednak w gruncie rzeczy wszystko kończy się tak jak powinno czyli dobrze. Brokerzy oferują naprawdę dobre platformy i gwarantują bezpieczeństwo.

 4. Gość pisze:

  Historia niczym z filmu, ale takie naprawdę się zdarzają. Kiedyś nie wierzyłam w takie historie czy platformy, a teraz sama z nich korzystam. Szczególnie, że są bezpieczne i przede wszystkim skuteczne 🙂 Zarabianie oczywiście nie jest pewne, ale jak się człowiek wkręci to prędzej czy później idzie mu coraz lepiej.

 5. kaja pisze:

  Też sądzę tak jak Piotr bo przecież to już nie te czasy co wcześniej. Internet nie jest już nowością, tylko podstawą. Przez internet się pracuje, szuka rozrywki, poznaje ludzi i przede wszystkim zarabia. Jak istnieją pewne metody to wiadomym jest, że warto je sprawdzać i w nie inwestować. Sama się skuszę a te opcje binarne, tylko muszę więcej poczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *