Stanisław

“Jestem Stanisław i chcę pokazać Wam, że przez opcje binarne może zarabiać każdy, nie tylko młodzi, światli i pełni energii młodzi ludzie, ale również i Ci dojrzali, których los nie doświadczył zbyt pozytywnie…

Jak wiele osób w moim wieku, a mam 50 lat w pewnym momencie straciłem pracę. Mamy pracować bardzo długo, ale jak, skoro w takim wieku człowiek nie charakteryzuje się już tak dużą charyzmą i nie wykonuje swoich zadań w takim tempie jak człowiek młody, dlatego lepiej wymienić go na lepszy model, bo jego doświadczenie nie ma aż tak dużego znaczenia? Tak właśnie było u mnie. Z czasem jednak okazało się, że wcale nie jestem za stary – być może po prostu nie byłem odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu?

Szef wyrządził mi niemała przysługę nawet o tym nie wiedząc. Trochę początkowo załamany spędzałem dnie na szukaniu pacy, rozmyślaniu i serfowaniu w sieci. W końcu trafiłem na opcje binarne i zacząłem interesować się tym tematem. Okazało się, że wkręcam się w sprawę niezwykle szybko i mimo że do tej pory nie za bardzo lubiłem siedzieć przed komputerem, teraz trudno jest mnie od niego odciągnąć. Po przeczytaniu wszystkiego co niezbędne, mając trochę oszczędności, bo jestem człowiekiem rozsądnym postanowiłem zaryzykować. Wpłaciłem depozyt i zacząłem nieśmiało swoją przygodę z opcjami binarnymi. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy okazało się, że moje prognozy bardzo często są niezwykle trafne – zaczynałem oczywiście od niewielkich kwot, ale szybko przeistoczyły się one w coraz większe. Mając spore ilości pieniędzy, które zarobiłem na inwestycjach w aktywa opcji binarnych mogłem pomóc żonie, nie odczuwaliśmy już stresu a co najważniejsze, mogłem dalej inwestować.

Dzisiaj nie martwimy się już niczym – jesteśmy w stanie żyć na dobrym poziomie, do tego odkładać co miesiąc pieniądze, żona ma pracę, a ja mogę spokojnie czekać do emerytury nie musząc prosić się nikogo o pracę czy zlitowanie się nad moim losem. Jestem swoim Panem, trzymam los w swoich rekach, a wszystko dzięki opcjom binarnym. Naprawdę warto, spróbujcie, nawet jako dodatkowy dochód, bo to nie powód by od razu rzucać pracę!”

8 komentarzy

 1. Jan32 pisze:

  Brawo! Też miałem podobną historię, bałem się jednak, że te wszystkie systemy to jakaś bajka i nie są wypłacalne. Na szczęście okazało się, że jest zupełnie inaczej. Wszelkie tego rodzaju systemy może i nie są idealne, ale na pewno warto zaufać największy brokerom i próbować swoich sił!

 2. Andrzejoo pisze:

  Największym czyli jakim? Bo mnie ta historia zaciekawiła i chcę spróbować. Dopiero jednak zaczynam się w tym wszystkim jakoś orientować i to dość powoli 😉

 3. Andrzejoo pisze:

  Najwięksi, czyli Ci najbardziej godni zaufania brokerzy to na przykład Opteck oraz TopOptions, takie nad którymi nawet czuwa Unia Europejska. Ja stosuję TopOptions i jestem bardzo zadowolony. Jest dostęp do specjalistów, pomocy, jest biuro obsługi i różne przydatne narzędzia szkoleniowe. Próbuj, a jakby co służę pomocą 😉

 4. Darianna pisze:

  A ja tymczasem korzystam z IQoptions i też sobie chwalę. Nie wiem czy jest sens porównywać tych dwóch brokerów, bo raczej oba są godne zaufania. Każdy jednak swoje chwali, tak to już jest co nie? Ja myślę, że każdy z nich jest dobry, skoro czuwa nad tym unia. Najważniejsze, że to wypłacalne systemy, w końcu dość już było oszustów prawda?

 5. Mona35 pisze:

  Zgadzam się, dość już oszukiwania. Podejrzewam, że każdego, kto choć raz próbował takich rozwiązań oszukano i że naprawdę trudno będzie znaleźć kogoś, komu wszystko od razu szlo idealnie. Najważniejsze to nie dać się zwariować. A skoro tak wiele osób to poleca, n oto chyba warto próbować?:)

 6. Ewa pisze:

  Witam

  czytam Państwa opinie i jestem zaciekawiona opcjami binarnymi ale nie wiem od czego zacząć żeby posiąść wiedzę.Naotwierałam stron, czytam i czytam i wszędzie jest napisane "ogólnie" żadnych odnośników np.str.www od której Państwo zaczynaliście "uczyć się" lub str.www z Forum itp.

  Bardzo proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczna

  Ewa

 7. stefan pisze:

  Nalepiej zacząć do założenia konta demo , na koncie demo można uczyć się trendów jakie panują na wykresach. Opcje binarne to w 90% własne doświadczenie tutaj nie ma książek, tutaj liczy się nauczenie jak dobrze przewidzieć kursy. 

 8. Barański pisze:

  nie radzę sobie w nowych zasadach od 2018r na noble option proszę o pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *