TopOptions

UWAGA! Nasza opinia o TopOptions!

Sprawdź sprawdzonego brokera, inwestuj mądrze, wybierz zaufanego brokera

Zobacz który broker według nas jest wiarygodny!

Platformy opcji binarnych powstają niczym „grzyby po deszczu”, jednak nadal największym zainteresowaniem cieszą się te największe, najbardziej profesjonalne i przede wszystkim oferujące swoim klientom gwarancję satysfakcji i oczywiście bezpieczeństwo. Platforma TopOptions jest jedną z nich.

Dlaczego platforma TopOptions?

To pierwszy, regulowany przez Unię Europejską broker opcji binarnych, który posiada licencję, a oprócz tego podlega również nadzorowi unijnemu. Ten broker jest innowatorem opcji binarnych, który oferuje swoim klientom niezwykle szeroki zakres produktów, które dla użytkownika zarówno tego początkującego jak i bardziej zaawansowanego. Platforma pozwala na korzystanie z wielu narzędzi transakcyjnych, usług i oczywiście produktów, które są niezwykle korzystne dla profesjonalistów bądź stanowią doskonała pomoc dla osób określanych mianem nowych inwestorów, którzy dopiero wchodzą na rynek obrotów opcjami binarnymi.

Niezwykle istotnym elementem tej platformy inwestycyjnej jest gwarancja bezpieczeństwa i zaufania. Spółka ta jest w pełni wypłacalna i co najważniejsze profesjonalna. Platformę zaprojektowało grono specjalistów, wśród których znajdowali się doświadczeni inwestorzy. Dzięki temu udało się stworzyć taki system, który jest niezwykle przyjazny zarówno dla osób, które są dopiero początkującymi inwestorami jak już tymi bardziej zaawansowanymi.

Najbardziej charakterystyczną cechą platformy TopOptions jest możliwość skorzystania z ponad 180 instrumentów, a więc aktywów, które niespotykane są nigdzie indziej! Platforma jest łatwa w użytkowaniu i pozwala na szybkie przeprowadzanie transakcji, dzięki bezpośredniemu dostępowi. Platforma działa w chmurze, a więc można zalogować się do systemu z każdego miejsca na świecie i brać udział w transakcjach na rynkach finansowych na całym świecie. Tak jak w przypadku innych systemów, również tutaj nie ma konieczności instalowania oprogramowania – platforma działa z poziomu przeglądarki.

Decydując się na korzystanie z platformy TopOptions można wybierać z trzech rodzajów kont handlowych:

 • konto Starter – przydzielone po wpłaceniu depozytu w wysokości do 999 dolarów
 • konto Pro – przydzielone po wpłaceniu depozytu w wysokości od 1000 do 4999 dolarów
 • konto Vip – przydzielone dla osób wpłacających depozyt w wysokości od 5000 dolarów

Zalety i cechy charakterystyczne platformy TopOptions:

 • bezpieczeństwo transakcji
 • proste i jasne zasady
 • platforma dostępna z poziomu przeglądarki, na stronie www
 • wysokie zyski z każdej wygranej transakcji
 • różne, bardzo zaawansowane typy wygaśnięcia opcji
 • platforma dostępna mobilne
 • szeroka gama aktywów, a więc instrumentów transakcyjnych (ponad 180)
 • szybkie i łatwe procedury
 • konkurencyjne stawki związane z zarządzaniem ryzykiem
 • pomoc ekspertów, również na żywo
 • duży wachlarz produktów transakcyjnych
 • licencjonowany broker
 • wyjątkowe funkcje transakcyjne
 • rozbudowane centrum zasobów

Na oficjalnej stronie internetowej można skorzystać również z poradników, szkoleń czy skorzystać z FAQ, a więc najczęściej zadawanych pytań. W razie jakichkolwiek wątpliwości można skontaktować się również z Biurem obsługi, które świadczy pomoc 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

5 komentarzy

 1. Wojtas pisze:

  FAQ rzeczywiście się przydaje. Wiele jest w wypadku tej platformy pozytywnych aspektów, choćby ilość produktów pomoc ze strony biura obsługi i specjalistów. Mówię na podstawie swojego doświadczenia, polecam ten system dla każdego, nawet totalnych laików!

 2. Krzywy32 pisze:

  Czy aby na pewno każdy, nawet totalny laik sobie w tej kwestii poradzi? Ja bardzo chcę spróbować, ale waham się też między innym systemem. Nie jestem już najmłodsza, a bardzo chcę spróbować. Z tego co piszecie jednak warto, bo teoretycznie każdy sobie z tym poradzi. Czy jest tu ktoś kto ma ponad 40 lat i może to potwierdzić?

 3. Loke_waw pisze:

  Tak Krzywy32, ja mogę potwierdzić na swoim przykładzie i do tego jeszcze na przykładzie osób, które są moimi znajomymi i wszyscy prawie w jednej chwili się w to wkręciliśmy. A czy są wypłacalni? Owszem, to jeden z najbardziej bezpiecznych systemów, dokładnie tak jak sami o sobie piszą. Możecie być pewni, że dostaniecie pieniądze.

 4. Bonna pisze:

  Dobrze, że wspominacie o tej wypłacalności, bo mało kto o tym pisał, a może to po prostu naturalne i logiczne? Właściwie to nigdy nie spotkałam się z opinią, aby jakiekolwiek z tych dobrych systemów opcji binarnych był niewypłacalny. Dobrze, że kończą się czasy oszustów 😉

 5. Jadzia:) pisze:

  No kończą się kończą, bo pomału nastają zupełnie inne czasy, a mianowicie czasy kiedy oszuści mają coraz trudniejsze zadanie do wykonania, aby rzeczywiście oszukać ludzi. Ten system jest wypłacalny, ręczę za to głową, a do tego posiada odpowiednie certyfikaty pozwalające na działanie w unii. Warto spróbować, a na pewno się miło zaskoczycie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

error: Chronimy naszą treść