uTrader

 

UWAGA! Nasza opinia o uTrader!

Sprawdź sprawdzonego brokera, inwestuj mądrze, wybierz zaufanego brokera

Zobacz który broker według nas jest wiarygodny!

uTrader to broker opcji binarnych, który jest obecny na rynku od 2011 roku. Platforma jest własnością firmy Day Dream Investments Ltd mającej swoją siedzibę w Rydze (Łotwa).Witryna posiada polski support, do którego można się zwrócić w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Kanały, którymi można się z nimi skontaktować to: telefon, e-mail, skype oraz czat online. Ważna informacja dla wszystkich inwestorów jest taka, że uTrader pozwala wypłacać pieniądze w polskiej walucie.

Firma uTrader to jeden z wielu dostępnych obecnie na rynku brokerów opcji binarnych, którego charakteryzuje przede wszystkim bardzo prężny rozwój i bardzo ciekawa oferta względem potencjalnych oraz aktualnych klientów. Broker ten oferuje przed wszystkim polską platformę i polskojęzyczny dział obsługi klienta. Platforma pozwala klientom na wypłacanie w polskiej walucie, a minimalny depozyt wynosi tylko 700 złotych.1

Typy kont

Każdy nowy użytkownik uTrader powinien zacząć od wyboru konta odpowiedniego do swoich potrzeb i strategii.

Platforma oferuje 5 różnych rachunków do wyboru:

 • Konto Start – z kwotą minimalnego depozytu 300 – 1 000$, bonusem powitalnym do 50% oraz materiałami szkoleniowymi i analitycznymi.
 • Konto Silver – z kwotą minimalną 1 001 – 5000$, bonusem do 100%, osobistym analitykiem finansowym oraz 2 strategiami inwestycyjnymi.
 • Konto Gold – z kwotą minimalną 5 001 – 25 000$, bonusem do 120%, osobistym analitykiem finansowym, 4 strategiami inwestycyjnymi, a także indywidualnym przeglądem konta przez analityka 1x w tygodniu (30 min).
 • Konto Platinum – z kwotą minimalną 25 001 – 50 000$, bonusem do 120%, 4 strategiami inwestycyjnymi, indywidualnym przeglądem konta przez analityka 1x w tygodniu (2h) oraz kwartalnym planem inwestycyjnym.
 • Konto VIP – z kwotą minimalnego depozytu od 50 001 $, bonusem powitalnym do 150%, 4 strategiami, instrumentem zabezpieczającym, nieograniczonym przeglądem konta przez analityka i kwartalnym lub rocznym planem inwestycyjnym.

Po wyborze właściwego konta, inwestor ustawia walutę w jakiej chce prowadzić rachunek (PLN, EUR, USD, RUB i GBP).

5

Platforma transakcyjna

uTrader korzysta z platformy transakcyjnej Spot Option 2.0, popularnej w przypadku opcji binarnych. Nie wymaga ona pobierania, dlatego użytkownik omija niedogodności związane z czynnościami instalacyjnymi. Platforma jest także dostępna w formie aplikacji na urządzenia mobilne.

Aby rozpocząć inwestowanie należy wybrać jedno z kont i zarejestrować się do swojego rachunku. Po wykonaniu tych kroków pozostaje już tylko wpłacenie depozytu (jego wysokość minimalna wynosi od 300$ – 50 000$ i jest uzależniona od rodzaju konta) oraz obstawianie transakcji.

Platforma uTrader jest dostępna dla klientów 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu i posiada ponad 100 różnych instrumentami finansowych z kategorii: akcje, waluty, indeksy, towary.

Broker oferuje opcję TURBO, która działa od 30-300 sekund. Dla wielu traderów mocnym atutem uTradera jest opcja długoterminowa (Long Term), która może wynosić nawet 270 dni. Inne dostępne na stronie opcje to: High/Low, Pairs i One Touch. Użytkownicy mają również do wyboru narzędzia typu Roll Over oraz Double Up, które umożliwiają zamknięcie opcji binarnych przed zakończeniem wcześniej ustalonego terminu.

Minimalna kwota wypłaty z konta uTrader wynosi 200$. Broker nie pobiera prowizji za wyciągnięcie gotówki z rachunku pod warunkiem, że ma to miejsce tylko raz w miesiącu. W pozostałych sytuacjach opłata wynosi 12$. Wpłat i wypłat można dokonywać poprzez następujące formy płatności: Moneynet, Skrill, OKPay, Neteller, karta kredytowa.

2

 

Bonusy i edukacja

uTrader ułatwia inwestycje początkującym graczom dając im szansę na ubezpieczenie całej kwoty pierwszej wpłaty. Pomaga to kontrolować poziom ryzyka i zabezpieczyć inwestycję w razie, gdyby zakończyła się ona niepowodzeniem. Wszystkie ubezpieczone środki zostają dopisane do salda inwestora jako forma premii.

Platforma prowadzi także dobrze zorganizowane zaplecze szkoleniowe. Można w nim znaleźć e-booki, lekcje vod dla początkujących i zaawansowanych traderów, słownik najważniejszych pojęć, kompendium wiedzy w formie pytanie-odpowiedź, a także terminy webinarów organizowanych przez uTradera.

4

3

Podsumowanie

uTrader to dobra platforma, zwłaszcza dla początkujących graczy. Wyjątkowo niski depozyt, ubezpieczenie pierwszej inwestycji oraz darmowe materiały edukacyjne to elementy, które zachęcają do wybrania tego brokera. Jedyne utrudnienia, które stoją na drodze użytkownika uTrader to brak licencji CySec (w razie problemów z wpłatami i wypłatami nie ma organu do którego można by się zwrócić o pomoc) oraz konieczność wpłacenia depozytu (min. 35000 PLN) w celu utworzenia konta demo. Zdecydowane więcej jest jednak udogodnień, do których zaliczyć można:

– polskie tłumaczenie platformy
– polskojęzyczny support
– kwotę minimalnego depozytu w wysokości 200 dolarów
– funkcję rollover
– bonusy nawet do 200%

Poruszanie się po witrynie jest intuicyjne, a sam interfejs przejrzysty. Umiejętne wykorzystanie jego potencjału może pomóc osiągnąć wysokie zyski.

Dlaczego uTrader?

Jeśli zastanawiasz się właśnie dlaczego warto wybrać właśnie tego brokera opcji binarnych, koniecznie musisz poznać jego najbardziej charakterystyczne cechy. Broker uTrader to między innymi:

 • pomoc obsługi klienta
 • depozyt minimalny w niskiej kwocie (700 zł / 200 dolarów)
 • minimalna inwestycja dla opcji od 30-300 sekund to 15 zł
 • ponad 100 różnego rodzaju aktywów (waluty, akcje, towary i indeksy)
 • popularne jak i bardziej egzotyczne aktywa

Co wnosi brokera uTrader ponad innych oferujących podobne platformy? Oto najważniejsze zalety uTrader:

 • zwiększona możliwość zwiększenia zysku z pojedynczej transakcji
 • funkcja rollover pozwalająca na zmienienie wyniku handlu, jeśli okazuje się, że transakcja nie przebiega pomyślnie
 • bonusy – istnieje możliwość otrzymania nawet do 200 % bonusu, jest to opcja do negocjacji

Jak twierdzą twórcy platformy oraz osoby korzystające z tego rozwiązania, jest to przede wszystkim rozwiązanie bezpieczne i konkurencyjne względem pozostałych platform. Istnieje możliwość skorzystania z konta demonstracyjnego oraz konsultacji ze specjalistami. Zasady są bardzo proste i dobrze wyjaśnione, dlatego każdy, nawet laik poradzi sobie z poruszaniem się po platformie.

 

13 komentarzy

 1. michal-wro pisze:

  Trafiłem tu z google szukając opinii o tym brokerze bo widziałem reklamę, zaryzykowałem i dziś mogę pochwalić sie ze dzięki temu artykułowi mogę wypłacać sobie dodatkowe kieszonkowe. Początki były trudne, warto sie pobawić malymi kwotami albo na przemian z kontem demo mi to zajęło jakieś 2 tygodnie. Pozdrawiam i życzę sukcesów. A miałem inwestować w bitcoina bo w grudniu byl wielki bummm, wole opcje bo to ja obstawiam i wiem co zrobić by zarobić

 2. inwestor pisze:

  Fajna platforma, zacząłem od gry w wersje demo. Dla mnie wygląd panelu bije na głowe konkurencje a handlowałem opcjami binarnymi u wielu brokerów, Ktoś z was handluje kryptowalutami?

 3. pomocy pisze:

  Dzwonili do mnie z Utradera. Szukałem opinii o tym brokerze, widzę ze sa tu jacyś aktywni gracze. Ktoś mi pomoże przy tych opcjach ? Co mam zrobić? Jak zacząć? Podzielę się kasa jak ktoś mi pomoże

 4. Jarek pisze:

  Gościu przecież to jest proste te opcje. Weź sobie konto załóż darmowe, gdzieś tu jest link na tym blogu i podaj dane do kontaktu nawet telefonicznego, zadzwoni do ciebie ktoś i ci powie co i jak. Ja założyłem chwile temu i już do mnie zadzwonili właśnie kończę uzupełnianie danych bo bez tego nie wypłacisz kasy. Możesz do mnie napisać jak chcesz to ci powiem jak ja to zrobiłem.

 5. bossman pisze:

  fajne te opcje, takie to to proste. Ktoś się pochwali jakimś dużym zyskiem w ciągu dnia? Ja dziś zarobiłem prawie 2000$ siał mi kurs dolara, ostatnio jakoś idzie przewidzieć jego wahania

 6. kamil27 pisze:

  pfff ja to straciłem 300$ dziś bo kompletnie mi nie siadły moje typy ehhh ale miesiąc temu wyciągałem 5ke, powiedzcie mi jak najkorzystniej wypłacić dużą ilość kasy żeby kurs był dobry? ostatnio dolar strasznie słaby

 7. invest pisze:

  panowie ja szukam jakiś informacji o strategii inwestowania. Widzę że jest tu kilka osób co by mogły wymienić się doświadczeniem. Słuchajcie ja gram na spadki i wzrosty czyli na przewidywanie czy kurs idzie w górę ostro lub spada w dół też ostro wtedy inwestuje. W moim przypadku to się mega sprawdza, jak jest kurs w lini prostej z lekkimi wahaniami kompletnie nie inwestuje wtedy sobie czekam. I tak zarabiam, ale czytałem ostatnio o jakimś algorytmie do inwestowania i ktoś coś wie na ten temat? Też z opcjami binarnymi związany

 8. Separator pisze:

  Uciekajcie od uTrader, nie da się z tamtąd wypłacić pieniędzy, coś o tym wiem bo byłem ich Klientem. To złodzieje.

 9. beny pisze:

  Przestrzegam wszystkich do grania w takie rzeczy na początku fajnie a potem traci się wszystko…

 10. janek pisze:

  Beny grałes emocjami? Czy zgrałeś na spokojnie? Niestety gdy się gra tym pierwszym i do tego dochodzi chciwość to można stracić…

 11. Reggi pisze:

  Czy jest tu ktoś kto otrzymał wypłacone środki na swoje konto BANKOWE a nie wirtualne?
  Wirtualne pieniądze mnie nie interesują. Szczególnie wtedy gdy ktoś obraca moimi prawdziwymi pieniędzmi.
  Może Pan Janek odpowie ile zarobił pieniedzy, które wykorzystał np. na zakupy w normalnym sklepie….

 12. Angelika pisze:

  Utrader to złodzieje i bandyci.Bedziecie zarabiać do pewnego momentu.A potem stracicie wszystko w jednej chwili. Znam około 20 osób którzy w tych złodzieji zainwestowali kupe kasy. Nikt jej nie odzyskał.Oni zarabiają na waszej stracie.

 13. Grześ pisze:

  Zgadzam się z Angeliką naciągają na kasę. Oszukują. Ja miałem ubezpieczenie na kwotę 11500Pln, którego od lipca 2018 do dzisiaj tj. 29 03. 2019 nie wypłacili. Będą oszukiwać, aby wpłacać środki, bo macie szanse na wygranie konkursu z nagrodami pieniężnymi- co jest ściemą. Kontakt z firmą w sprawie wyjaśnienia paskudny. Przestregam wszystkich. Mogę udzielić szczegółowych informacji i moich doświedczeń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

error: Chronimy naszą treść