XTRADE

UWAGA! Nasza opinia o XTRADE!

Sprawdź sprawdzonego brokera, inwestuj mądrze, wybierz zaufanego brokera

Zobacz który broker według nas jest wiarygodny!

Minimalny depozyt: 100€
Dźwignia: 1:100
Spready: ok. 5 pipsów EUR/USD
Regulacja: CySEC, AFSL, CONSOB
Konto demo: Tak
Język polski: Tak

Broker XTrade należy do spółki XFR Financial Ltd regulowanej i licencjonowanej przez komisję CySEC (na mocy licencji nr 108/10). Strona XTrade została przetłumaczona na 38 języków (także na język polski) i posiada polskojęzyczną obsługę klienta, z którą można kontaktować się poprzez e-mail, infolinię lub czat na żywo.

XTrade oddaje do dyspozycji klienta następujące platformy transakcyjne:

– Web Trader (platforma obsługiwana przez przeglądarkę www, nie wymaga instalacji)
– iPhone & iPad App
– Android App
– Windows Phone App

Broker oferuje handel instrumentami typu CFD (Contract for Difference), a więc towarami, walutami, metalami szlachetnymi oraz popularną w ostatnim czasie walutą Bitcoin. XTrade może jedynie nie sprawdzić się w przypadku zaawansowanych handlarzy i skalperów, ponieważ oferuje dużą stawkę pipsów – do 5 przy EUR/USD.

Zdecydowaną zaletą XTrade jest wiele bonusów czekających na klientów – nawet na tych, którzy nie wpłacili depozytu. Wystarczy zweryfikować swój numer telefonu poprzez wiadomość SMS, by uzyskać bon o wartości 20$ dodawany do salda rachunku. Są to rzeczywiste pieniądze, możliwe do wypłacenia, jeśli trader zarobi na swoich transakcjach.

Broker nie stosuje rozróżnienia na wiele typów kont. Oferuje on wyłącznie jeden rodzaj rachunku. Każdy klient jest więc traktowany tak samo. Z jednej strony może być to zaletą – zwłaszcza dla inwestorów początkujących, z drugiej zaś wadą – dla inwestorów zaawansowanych, którzy oczekują większej rozpiętośći opcji niż jedynie te podstawowe.

Platforma umożliwia tradycyjne metody płatności: przelewy, karty debetowe, karty kredytowe VISA, MasterCard lub Dinners Club. W celu wypłacenia środków, klienci mogą  skorzystać także z internetowych portfeli typu: Neteller, Skrill lub WebMoney. Wypłaty są realizowane w ciągu 24 godzin lub 3-4 dni roboczych w przypadku wybrania opcji przelewu.

XTrade to także edukacja. Broker przygotował dla swoich klientów filmowe samouczki, e-booki oraz kursy o różnym stopniu trudności. Na bieżąco można również korzystać z kalendarza finansowego, biuletynu XTrade oraz raportów rynkowych i alertów Autochartist.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.