ZULU TRADE

Polska wersja językowa: Tak
Regulacje: EU Regulated, Licence # 2/540/17.2.2010
Konto od: Bezpłatnie
Konto demo: Tak

ZuluTrade to platforma założona w 2007 roku przez Leona Yohai. Celem autora było stworzenie miejsca, w którym użytkownicy mogliby obserwować ruchy i strategie innych traderów, a następnie przenosić je na grunt swoich inwestycji. Wszyscy, którzy chcieliby zacząć grać na rynku opcji binarnych mogą dzięki ZuluTrade skorzystać z udostępnianych sygnałów oraz usprawnić indywidualne transakcje.

ZuluTrade w praktyce

Wszyscy inwestorzy posiadający konto u jednego z dostępnych na rynku brokerów mają możliwość założenia swojego profilu na ZuluTrade. Po zarejestrowaniu się należy zaznaczyć wybranych dostawców sygnału oraz wyrazić zgodę na korzystanie z ich podpowiedzi. Ostatni krok to obserwowanie jak zmienia się wartość depozytu. Proces zostaje zautomatyzowany i znacznie ułatwiony.

Kim jest odbiorca sygnałów?

Może nim być każdy trader. Doświadczenie ani historia inwestycji nie mają tutaj żadnego znaczenia. Odbiorcy dysponują szerokim wachlarzem dostawców, spośród których powinni wybrać tego najrzetelniejszego oraz generującego najwyższe zyski.

Kim są dostawcy sygnałów?

To osoby o dużym doświadczeniu w transakcjach z zakresu opcji binarnych. Dostarczyciele sygnałów otrzymują prowizję od transakcji wykonywanych przez swoich naśladowców. Więcej odbiorców sygnałów to większe zyski dla nadawcy.

ZuluTrade wykorzystywana jest raczej jako platforma wymiany sygnałów niż broker iwestycji w opcje binarne. Główne zalety tej witryny to polskie tłumaczenie oraz możliwość inspirowania się sygnałami innych traderów. ZuluTrade może służyć jako przykład platformy social-trade (handlu społecznościowego).

UWAGA! Sprawdz nasz ranking brokerów!

Szukasz opinii o najlepszym brokerze? Przygotowaliśmy własny ranking brokwerów.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić który broker jest najlepszy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

error: Chronimy naszą treść